ban 1

gerb

Попередження службових зловживань

Закон України “Про запобігання корупції” визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

Під висловом «корупція» розуміється використання особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, наданих їй службових повноважень чи пов'язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій статті 3 цього Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов'язаних з ними можливостей.

Тому Ружинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області для недопущення подібних діянь працівниками ДСНС в разі виявлення подібних порушень, просить повідомити по телефонах довіри: 3-19-89 (Ружинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області), (0412)48-03-47, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. та (0412) 42-15-00, 42-15-01, 42-15-02 (Управління ДСНС України у  Житомирській області).

Начальник 21 ДПРЧ (смт Ружин)

підполковник служби цивільного захисту            Р.А. Федун

ДрукE-mail