• Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Традиційний розіграш Кубка Ружинського району з міні-футболу з нагоди Новорічних та Різдв’яних свят

З  1 по 8 січня 2018 року на майданчику зі штучним покриття вудбувалися міні-футбольні баталії за трофей «Кубок Ружинського району з міні-футболу з нагоди Новорічних та Різдвяних свят». 8 січня 2018 року відбулась фінальна частина змагань, де і визначились переможці та призери змагань.  Отже, IV місце посіли гравці команди «Медик» (смт Ружин), ІІІ – «Юніор» (с.Вільнопілля), ІІ – «Сквира», а володарями перехідного Кубка стали гравці команди «Верхівня».

Свято Новорічної ялинки для вихованці Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи

В переддень Нового Року в спортивному залі Ружинської ДЮСШ вперше відбулось свято Новорічної ялинки. Діти проявляли свої таланти в читанні віршів, колядок, змагалися в спортивних конкурсях за що отримали солодкі подарунки. Решта вихованців також отримали Новорічні солодкі подарунки, без подарунка не залишився ніхто. Організатори свята щиро дякують за спонсорську допомогу на придбання новорічних подарунків: Колібабі О.Ф., Думікяну К.С., Кравчук Л.В., Кравчук О., Цехмейструк Г.С., Шуляку В.,  Маківчуку І.В., Рябоненку В.І., Крилову М.М..

Відбувся кубок Ружинського району з швидких шахів

Нещодавно в актовому залі Ружинської РДА відбулися змагання зі швидких шахів на Кубок Ружинського району. В змагання взяли участь шість учасників, які по коловій системі боролися за перемогу в турнірі. ІІІ місце посів Базилюк Валерій Леонідович (смт Ружин), ІІ – Бугрій Анатолій Сергійович (с.Ягнятин), а переможцем став Костюк Володимир Васильович (с.Бистрик). Переможців та призерів змагань нагородженно грамотами та медалями відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ружинської РДА.

Кубок Ружинського району з баскетболу 2017 року

16 грудня 2017 року в спортивному залі Ружинської гімназії відбувся традиційний розіграш Кубка Ружинського району 2017 року. Даний турнір, являється підсумками баскетбольного сезону 2017 року. В 2017 році проведено Чемпіонат Ружинського району з баскетболу, турніри відкриття та закриття Чемпіонату, розіграш Кубка пам’яті М.М.Гибала, змагання серед дитячо-юнацьких команд в рамках проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. В цьогорічному розіграшу Кубка взяли участь 6 команд, які згідно жеребкування змагалися в двох групах: група «А» БК «Володарка», «ДЮСШ Ружин», БК «Ружин»; група «Б» БК «Попільня», «Ягнятинська ЗОШ», БК «Легіон». В першій зустрічі БК «Володарка» - «ДЮСШ Ружин», перемогу здобули гості з рахунком 56:26.

Калейдоскоп спортивних змагань на грудень 2017 року

-         16 грудня 2017 року в спортивному залі Ружинської гімназії традиційний розіграш Кубка Ружинського району з баскетболу 2017 року;

-         23 грудня 2017 року в спортивному залі Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи Чемпіонат Ружинського району з волейболу;

-         24 грудня 2017 року в приміщенні Ружинської РДА Кубок Ружинського району з швидких шахів 2017 року.

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

06 грудня 2017 року відбулося засідання круглого столу за участю суб’єктів взаємодії згідно Законів України «Про поредеження насильства в сім’ї» та «Протидії торгівлі людьми». На засіданні відбулось знайомство з новопризначеним начальником Ружинського відділення Національної поліції Заровним М.П. Також було обговорено хід проведення районного етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Черешнюк Л.О. розповіла про початок акції «Тепла домівка, зігріта турботою» з 01.12.2017 по 01.03.2018, яка спрямована на своєчасне виявлення найуразливіших категорій населення, в тому числі сімей з дітьми, особливо сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах щодо підтримки в зимовий період з метою недопущення нещасних випадків.

Розіграш Кубка з міні-футболу пам’яті активіста спорту Олександра Анатолійовича Симона

Нещодавно на майданчику зі штучним покриттям смт Ружин відбувся перший розіграш Кубка з міні-футболу пам’яті активіста спорту Олександра Анатолійовича Симона. На майданчику зібралися друзі, знайомі, партнери по команді, рідні. Для проведення Кубка було виготовленно склянну стелу із силуетом Олександра.  На відкритті змагань згадали біографію та хвилиною мовчання вшанували його пам’ять. Привітав учасників батько Олександра, Анатолій Степанович Симон. Також, на турнірі були присутні мати Тамара Олексіївна Симон, сестра – Оксана та племінниця – Даша.  Чотири команди розіграли трофей. В першому півфіналі «Ветеран» - «Білилівка» путівку до фіналу здобули гравці команди «Ветеран». В другому в рівній боротьбі «Верховина» - «Тайм» перемогу здобули гравці команди «Тайм».