• Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Торгівля людьми – це продаж людей і їх використання злочинцями з метою одержання прибутку. 18 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні. 19 – 20 жовтня 2017 року до відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Березянській та Мовчанівській ЗОШ   І-ІІІ ст. для учнів старших класів проведено захід на тему: «Торгівля людьми – сучасне рабство». Захід проводила консультант відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Богуш Ю.В. спільно із фахівцями з соціальної роботи Ружинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чорноокою О.В. та Козлюк Н.С.

Традиційний розіграш Кубка з футболу пам’яті колишнього інструктора по спорту Миколи Валерійовича Єлькіна

30 вересня 2017 року в с.Білилівка відбувся традиційний розіграш Кубка з футболу пам'яті колишнього інструктора по спорту в с.Білилівка М.В.Єлькіна. В змаганнях взяли участь чотири команди: ФК"Олімп" (Вільнопілля), ФК "Медик" (Ружин) та дві місцеві команди ФК"Маяк" та ФК "Стандарт". Змагання відбувалися по олімпійській системі. В першому півфіналі ФК "Олімп" - ФК"Стандарт" доля першої путівки після нульової нічиї вирішилась в післяматчевих пенальті, де влучнішими виявились гравці команди ФК" Олімп". В другому півфіналі другу путівку також розіграли в серії пенальті, де ФК"Медик" здобув другу путівку до фіналу.

Спортивно-масові заходи серед вихованців Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи в рамках проведення Олімпійського уроку, Олімпійсмького тижня та з нагоди Дня фізичної культури і спорту

23 вересня 2017 року проведено спортивно-масові заходи з бакетболу, футболу та міні-футболу. Змагання відбувалися з трьох видів спорту: міні – футболу серед юнаків молодшої вікової групи першості «Ліга Юніор» на майданчику зі штучним покриттям, футболу серед юнаків старшої вікової групи на футбольному майданчику Ружинської гімнізії та баскетболу в спортивному залі Ружинської ДЮСШ. На урочистому відкритті змагань учасників привітав начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ружинської РДА Руслан Костюмінський, директор Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Ратушний та голова районної федерації футболу Леонід Маслюк. Відкрили змагання міні-футбольним матчем юні вихованці команди ДЮСШ «Ружин» під керівництвом тренера-викладача Олексія Маркітана та команди гостей з Бердичева, де Наші юні футболісти здобули перемогу з рахунком 3 – 0.

Традиційний розіграш Кубка з футболу пам’яті активіста спорту Миколи Скрипнюка

16 вересня 2017 року на СК «Ружинський» відбувся традиційний розіграш Кубка пам’яті активіста спорту Миколи Скрипнюка. В змаганнях взяли участь три команди району: Білилівський ФК «Маяк», Вільнопільський ФК «Олімп» та збірна Ружина ФК «Ружин». На урочистому відкритті змагань згадали спортивну біографію М.В.Скрипнюка, його любов до спорту та особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Ружинському районі. Капітани команд та оргкомітет змагань здійснили покладання квітів до могили М.В.Скрипнюка. Змагання відбувалися по коловій системі. В першому матчі ФК «Ружин» - ФК «Олімп» розійшлись нічиєю, 1 – 1.

Спортивні ігри Житомирщини

08 вересня 2017 року в м.Житомир відбулися ХVІІ спортивні ігри Житомирщини. В змаганнях взяла участь Наша команда в складі: Віталій Пилипчук, Юрій Брендель, Ельрад Багішев, Сергій Дека, Руслан Костюмінський, Віктор Вітусевич, Юлія Ставнича, Сергій Куценко, Руслан Литвинюк. Змагання відбувалися з чотирьох видів спорту: армспорту, гирьового спорту, легкоатлетичної естафети та перетягування канату. Щодо кращих результатів Наших спортсменів, ІІ місце з армспорту серед молоді у категорії до 90 кг. виборов Сергій Куценко, ІІ -  у категорії понад 90 кг. Руслан Костюмінський, ІІ – серед ветеранів до 90 кг. Ельрад Багішев. В загальнокомандному місці з армспорту Ружинський район посів ІІ місце.

Традиційний розіграш Кубка Ружинського району з футболу з нагоди Дня Незалежності України

Протягом серпня відбувалися футбольні баталії серед 12 команд за право зіграти у фіналі традиційного розіграшу Кубка Ружинського району з футболу з нагоди Дня Незалежності України. 24 серпня 2017 року на СК «Ружинський» відбувся фінал, в якому зустрілися Вільнопільський ФК «Олімп» та Березянська ФК «Нива». Фінальний матч виявився дуже напруженим. В першому таймі ФК «Олімп» відкрив рахунок. Не вдовзі ФК «Нива» спромоглася зрівняти рахунок. В другому таймі ФК «Нива» вийшла в перед, влучним ударом головою. Фінальний матч завершився з рахунком 2-1 на користь команди ФК «Нива».

Спортивно-масові заходи з нагоди Дня Незалежності України 2017 року. Змагання з вуличного баскетболу

24 серпня 2017 року на танцювальному майданчику районного будинку культури відбувся традиційний турнір з вуличного баскетболу 3 на 3 та 1 на 1 з нагоди Дня Незалежності України. З 10.00 до 16.00 год. 8 команд в розділі 3 на 3 та 16 учасників 1 на 1 вели боротьбу за перемогу в турнірі. Отже, в розділі 1 на 1 третю сходинку посів Вадим Носан (Попільня), ІІ – Михайло Бойко (Попільня), І – Олександр Ліщук (Ружин). В змаганнях третю сходинку посіли гравці місцевої команди БК «Ружин», друге та перше місце здобули команди гостей «Попільня – ІІ» та «Попільня – І». Переможців та призерів змагань відзначено баскетбольними м’ячами, медалями та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ружинської РДА. Найкращим гравцем турніру визнано Ярослава Руденка з команди «Легіон» (Ружин), якого відзначено грамотою та пам’ятною статуеткою.