• Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Розіграш Кубка з міні-футболу серед ветеранів з нагоди 70-ї річниці дня народження голови Ружинської районної федерації футболу Леоніда Петровича Маслюка

24 жовтня 2018 року на майданчику зі штучним покриттям відбувся розіграш Кубка з міні-футболу з нагоди ювілею голови РРФФ Леоніда Маслюка. На початку змагання ювіляра привітали подякою та квітами перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Черешнюк та голова районної ради Микола Марущак. В розіграші Кубка взяли участь чотири команди, які змагалися по олімпійські системі. Першу путівку до фіналу розіграли команди гостей «Попільня»-«Сквира», де влучнішими виявились гравці команди «Попільня». В другому півфіналі «Ружин»-«Погребище», за рівної гри другу путівку здобули гравці команди «Погребище». ІІІ – ІV місце розіграли «Ружин»-«Сквира», де третю сходинку посіли сквиряни.

Традиційний розіграш Кубка з футболу «Закриття футбольного сезону в Ружинському районі 2018 року»

27 жовтня 2018 року на СК «Ружинський» відбувся традиційний розіграш Кубка з футболу «Закриття футбольного сезону в Ружинському районі 2018 року». Трофей розіграли місцевий ФК «Ружин» (тренер - В.І.Рябоненко) та команда студентів «Верхівнянська філія ЖАТК» (тренер - Р.В.Денисенко). Матч розпочався з рівної боротьби. В першому таймі ФК «Ружин» не реалізував декілька моментів, а студенти навпаки – вийшли в перед. На початку другого тайму команда студентів подвоїла рахунок, а незабаром забили третій м’яч. В середині тайму ФК «Ружин» відіграв один м’яч, але на більше невистачило. Команда студентів «Верхівнянсьа філія ЖАТК» впевнено здобуває право володіти Кубком «Закриття футбольного сезону в Ружинському районі 2018 року» з рахунком 1 - 3. Найкращим гравцем став Рустам Огієвич, нападник – Валерій Огнєвий, воротоар Максим Кухта з команди «Верхівнянська філія ЖАТК», півзахисник – Олексій Маркітан, захисник – Олег Гуща з команди ФК «Ружин».

Традиційний розіграш Кубка пам’яті активіста спорту Олександра Анатолійовича Симона

13 жовтня 2018 року на майданчику зі штучним покриттям в смт Ружин відбувся вдруге розіграш Кубка з міні-футболу пам’яті Олександра Симона. В цьогорічному разіграші взяли участь 8 команд району (в минулому році 4 команди): «Зірка» (с.Роставиця), «Ветеран», «Тайм», «Медик», «Верховина» (смт Ружин), «Зоря» (с.Голубівка), «Юніор», «Крим» (с.Вільнопілля). На початку змагань з вітальним словом до учасників звернувся батько Олександра Анатолій Степанович Симон. Також на змаганнях були присутні мама Тамара Олексіївна Симон та сестра Оксана. Змагання відбувалися по олімпійській системі в дружній, толерантній та приємній атмосфері.

Традиційний розіграш Кубка з футболу пам’яті Євгена Білика в Погребищах

Щорічно у вересні в м.Погребище відбувається розіграш пам’яті юного футболісті, який загинув за трагічних обставин (ДТП). Дитячо-юнацькі команди Ружинського району вже в двінадцяте беруть участь в турнірі. Даний турнір вирізняється гарною організацією, належним харчуванням учасників, приємними призами, а найголовніше потужними футбольними баталіями за участю команд Вінниці, Поргебища, Іллінців та Ружинського району. На змаганнях учасників привітав володар «Золотого м’яча» 1986 року Ігор Біланов.

Традиційний розіграш Кубка з футболу пам’яті активіста спорту Миколи Васильовича Скрипнюка

16 вересня 2018 року на СК «Ружинський» відбувся традиційний розіграш Кубка пам’яті активіста спорту Миколи Скрипнюка. Перед початком змагань учасників привітали депутат обласної ради В.Ц.Саківський, голова Ружинської селищної ради В.І.Жарський, який також вручив футбольну форму команді ФК «Ружин». На відкритті змагань згадили спортивну біографію Миколи

Фінальні змагання обласних спортивних ігор серед кращих спортсменів Житомирської області «КОЛОСІАДА» з нагоди Дня фізичної культури і спорту

08 вересня 2018 року в м.Житомир відбулися фінальні змагання серед кращих спортсменів Житомирщини. Для участі в змаганнях прибули й Наші представники району, які взяли участь в змаганнях з армспорту, гирьового спорту серед молоді та ветеранів. Щодо результатів, Наші спортсмени спромоглися вибороти медалі саме в армспорті: ІІІ місце у категорії понад 90 кг, а тріумфатором у категорії до 90 кг став Віктор Вітусевич із Зарудинець. Вітаємо наших спортсменів із здобуттям гарних результатів!

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту! Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та Ружинщини. Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.