• Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Кубок Ружинського району з швидких шахів 2018 року

30 грудня 2018 року в приміщенні Ружинської РДА відбулися змагання на Кубок Ружинського району з швидких шахів 2018 року. Змагання відбувалися по коловій системі. Отже, ІІІ сходинку посіли Ярослав Потіха (с.Топори) та Владислав Туранський (смт Ружин), ІІ – Юрій Потіха (с.Топори) та Валерій Базилюк (смт Ружин), а перемогу без жодної поразки здобув Вадим Павлівський (смт Ружин). Переможців та призерів відзначено медалями відповідних ступенів та Кубком Ружинського району з швидких шахів від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ружинської РДА.

Новорічне свято в Ружинській дитячо-юнацькій спортивній школі

27 грудня 2018 року в спортивному залі для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи відбулось Новорічне свято. Відбувалася святково-спортивна атмосфера, де в ході проведення спортивних конкурсів з баскетболу, футболу та ерудит вікторини на спортивну тематику всі отримали солодкі новорічні подарунки, а по завершенню свята також Новорічні подарунки отримали всі присутні.  Ружинська ДЮСШ дякує за спонсорську допомогу для придбання новорічних подарунків:Колібабі О.Ф., Гусаку О.М., Крилову М.М., Кравчук Л.В., Саківському В.Ц., Цехмейструк Г.С.

ОБЛАСНІ ПІДСУМКИ СПОРТИВНОГО 2018 РОКУ

22 грудня 2018 року в обласній бібліотеці ім.Ольжича відбулись пісумки спортивного 2018 року Житомирського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Приємно, що й представники нашого району були відзначені на даному заході за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Житомирській області: директор Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи Ратушний Юрій Петрович, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ружинської РДА Костюмінський Руслан Станіславович, голова Ружинської районної федерації футболу Маслюк Леонід Петрович.

ЗАКРИТТЯ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ В РУЖИНСЬКОМУ РАЙОНІ 2018 РОКУ

24 грудня 2018 року в спортивному залі Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи відбулась урочиста церемонія відзначення переможців та призерів дитячо-юнацької Першості Ружинського району з футболу «Ліга Юніор» у старшій віковій групі 2003 – 2005 р.н. та молодшій 2006 – 2008 р.н., а також відзначення переможців, призерів та в номінаціях кращих у Чемпіонаті Ружинського району з футболу 2018 року серед команд аматорів. На початку урочистостей спонсорською допомогою у вигляді футбольних м’ячів команді «Топори» надав Погорілий Леонід Михайлович. Отже, в дитячо-юнацькій Першості старшої вікової групи ІІІ місце посіли гравці команди «Білилівка» (тренер – Тарас Олексин), ІІ – «Немиринці» (тренер – Сергій Ващенко), І – «Топори» (тренер – Юрій Потіха).

Чемпіонат Ружинського району з волейболу 2018 року

15 грудня 2018 року в спортивному залі Ружинської гімназії відбувся Чемпіонат Ружинського району з волейболу 2018 року. В змаганнях взяли участь сім команд, які згідно жеребкування склали дві групи: група «А» - «Андрушівка», «Ружинська гімназія», «Білилівка», група «Б» - ВК «Фенікс» (с.Чорнорудка), «Постол» (с.Вчорайше), «Ружин», «Ягнятин». В груповому етапі змагань цікавим протистоянням відзначились ВК «Фенікс» - «Постол», де інтрига щодо виявлення переможця тривала в трьох партіях, фіналістами у зустрічі стали гравці команди ВК «Фенікс». В групі «А» впевнену перемогу здобули гості команди «Андрушівк». ІІІ – ІVмісце розіграли «Білилівка» - «Постол», де впевнено ІІІ місце вибороли гравці команди «Постол». Фінал між командами ВК «Фенікс» - «Андрушівка».

Чемпіонат Житомирської області з баскетболу серед юнаків 2002 – 2003 років народження, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл

23 – 25 листопада 2018 року в м.Житомир відбувся Чемпіонат Житомирської області з баскетболу серед юнаків 2002 – 2003 років народження. В змаганнях взяли участь представники Ружинського району команда Ружинської дитячо – юнацької спортивної школи. Командами – учасницями змагань були команди, які склали дві групи: Група №1 – «Житомир - ІІ», «Коростень», «Попільня», «Радомишль»; Група №2 – «Житомир», «Бердичів», «Ружин», «Романів». Наші юнаки поступилися командам «Житомир» та «Бердичів», а над командою «Романів» здобули впевнену перемогу, що у підсумку дозволило посісти п’яте місце.

Регіональний проект «Я УКРАЇНЕЦЬ»

20 листопада  в відділі у справах сім’ї, молоді та спорту Ружинської РДА відбулась нарада за участю представників освіти, культури та засновників регіонального проекту «Я УКРАЇНЕЦЬ». В ході наради вирішено провести довготривалі конкурси серед дошкільнят в два етапи (місцевий та районний):
       -   Конкурс малюнка «Під пензликом народиться шедевр»;
       -   Конкурс дрібної пластики «Юні пігмаліони»;
       -   Конкурс на краще декламування поезії на тему родовідного дерева;