• Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Традиційний розіграш Кубка з футболу пам’яті Євгена Білика в Погребищах

Щорічно у вересні в м.Погребище відбувається розіграш пам’яті юного футболісті, який загинув за трагічних обставин (ДТП). Дитячо-юнацькі команди Ружинського району вже в двінадцяте беруть участь в турнірі. Даний турнір вирізняється гарною організацією, належним харчуванням учасників, приємними призами, а найголовніше потужними футбольними баталіями за участю команд Вінниці, Поргебища, Іллінців та Ружинського району. На змаганнях учасників привітав володар «Золотого м’яча» 1986 року Ігор Біланов.

Традиційний розіграш Кубка з футболу пам’яті активіста спорту Миколи Васильовича Скрипнюка

16 вересня 2018 року на СК «Ружинський» відбувся традиційний розіграш Кубка пам’яті активіста спорту Миколи Скрипнюка. Перед початком змагань учасників привітали депутат обласної ради В.Ц.Саківський, голова Ружинської селищної ради В.І.Жарський, який також вручив футбольну форму команді ФК «Ружин». На відкритті змагань згадили спортивну біографію Миколи

Фінальні змагання обласних спортивних ігор серед кращих спортсменів Житомирської області «КОЛОСІАДА» з нагоди Дня фізичної культури і спорту

08 вересня 2018 року в м.Житомир відбулися фінальні змагання серед кращих спортсменів Житомирщини. Для участі в змаганнях прибули й Наші представники району, які взяли участь в змаганнях з армспорту, гирьового спорту серед молоді та ветеранів. Щодо результатів, Наші спортсмени спромоглися вибороти медалі саме в армспорті: ІІІ місце у категорії понад 90 кг, а тріумфатором у категорії до 90 кг став Віктор Вітусевич із Зарудинець. Вітаємо наших спортсменів із здобуттям гарних результатів!

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту! Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та Ружинщини. Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.

24 серпня 2018 року в Ружині відбулись спортивні змагання з нагоди Дня Незалежності України, а саме з вуличного баскетболу та традиційним розіграшом Кубка Ружинського району з футболу. І так, в змаганнях з вуличного баскетболу 3на3 перемогу здобули гравці команди "Ружин", ІІ- «SSS» (студенти 'Ружин), ІІІ- "Лейкерс" (ДЮСШ),IV-«Ягнятин». Найкращою стала Вікторія Левчук, найкращим - Олександр Зубович. Переможців та призерів відзначено грамотами та квитками для перегляду сеансів в Ружинському кінотеатрі.  В футбольному протистоянні зустрілися Березянська ФК «Нива» та господарі ФК «Ружин», які вибороли право за рахунок успішних виступів в півфінальному раунді змагань.

Турнір з нагоди Міжнародного дня молоді

11 серпня 2018 року на танцювальному майданчику Ружинського районного будинку культури відбувся турнір з вуличного баскетболу з нагоди Міжнародного дня молоді в Ружинському районі. І так, в конкурсах "Снайпер" та "Далекобійник" здобув перемогу Андрій Гладишко ( "Ружин"). В розряді 1 на 1 перемогу святкував також Андрій Гладишко, друге місце посів Олександр Зубович ("Легіон"), третє - Олександр Рябий ("Легіон"). В розряді 3 на 3 четверту сходинку посіли баскетболістки команди "ДЮСШ Дівчата", третє - "Лейкерс" (юнаки ДЮСШ), друге - "Легіон"(студенти), а переможцями турніру стали гравці команди "Ружин". Найкращим гравцем турніру став Іван Воронюк ("Лейкерс"), баскетболісткою - Дарина Маліцька ("ДЮСШ Дівчата"). Наймолодшим гравцем став Владислав Пеньківський ("Ружин").

Футбольний розіграш Кубка з нагоди святкування 35 – ти річчя футбольної команди ФК «Нива»

28 липня 2018 року розіграшом футбольного Кубка відсвяткували 35-річчя створення Березянської ФК "Нива". Турнір відбувся за участю ФК "Нива" (с.Березянка), ФК"Ружин", ФК "Махнівка" (Козятинський р-н Вінницької обл.), ФК "Сквира" (Київська обл.). Також відбулось дитячо-юнацьке протистояння "Топори" - "Березянка". На позитивній ноті відбувся турнір з повними лавами глядачів! І так, в дитячо-юнацькому дербі тріумфували юнаки команди "Топори" здолавши опонентів в післяматчевій серії пенальті. В дорослому розряді тріумфували ювіляри ФК "Нива", другу сходинку посіли гравці команди ФК "Сквира", третю - ФК"Махнівка".