• Сектор національно-патріотичного виховання, молоді та спорту райдержадміністрації

Обласні змагання з футзалу під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Юнаки команди Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом тренера – викладача Ружинської ДЮСШ Маркітана О.І. досить успішно виступилу в обласних змаганнях з футзалу під девізом «Хто ти, майбутній    олімпієць?» вікової категорії 2006 – 2007 років народження. 14 лютого 2019 року в м.Бердичів успішно відзмагавшись у зональному етапі, пробилися до фінального етапу, який відбувся 22 лютого 2019 року в м.Житомир. В півфіналі змагань поступилися одноліткам із Іршанської ОТГ з рахунком 0-1, а в матчі за ІІІ місце здобули вольову перемогу з рахунком 1-0 над командою Ємільчинської ОТГ. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів в наступних змаганнях!

Традиційний розіграш Кубка з міні-футболу пам’яті Героїв «НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

24 лютого 2019 року на майданчику зі штучним покриттям в Ружині відбувся традиційний розіграш Кубка з міні-футболу пам’яті Героїів «НЕБЕСНОЇ СОТНІ». Перед початком змагань учасники поклали квіти до пам’ятного Знаку всім загиблим за Свободу та Незалежність України. В змаганнях взяли участь чотири команди, які змагалися за олімпійською системою. Позавершенню півфінального етапу, ІІІ – IVмісце розіграли Вільнопільський «Юніор» та Ружинський «Медик», де третю сходику здобули гравці команди «Юніор». В фіналі зустрілися Рцжинський «Щербів» та Голубівська «Зоря», з рахунком 4 – 1 право володіти перехідним Кубком здобули гравці команди «Щербів». Накращим воротарем турніру став Євгеній Євдун («Щербів»), а найкращим гравцем Микола Волинець («Юніор»).

Традиційний розіграш Кубка з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста І.В.Жилка

24 лютого 2019 року в спортивному залі Ружинської гімназії відбувся традиційний розіграш Кубка з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста І.В.Жилка. В змаганнях взяли участь 5 команд: ВК «Постол» (с.Вчорайше), ВК «Зірка» (с.Роставиця), ВК «Ружин», ВК «Білилівка», ВК «Фенікс» (смт Попільня с.Чорнорудка).  Відкрили змагання протистоянням ВК «Білилівка» - ВК «Зірка», де перемогу здобули гравці ВК «Зірка». В другій зустрічі в півфінальний етап жереб звів відразу двох фаворитів змагань ВК «Фенікс» - ВК «Постол», вякій за рівної гри першу путівку до фіналу здобули волейболісти команди ВК «Фенікс». В наступних двох зустрічях змагався вже ВК «Ружин», де по черзі поступився командам ВК «Білилівка» та ВК «Зірка».

Чемпіонат Ружинського району з шахів 2019 року

10 та 24 лютого 2019 року в приміщенні Ружинської РДА відбувся Чемпіонат Ружинського району з шахів 2019 року. В цьогорічному Чемпіонаті взяли участь 8 шахістів, які виборювали право Чемпіона по коловій системі: Юрій Потіха, Ярослав Потіха (с.Топори), Володимр Костюк (с.Бистрик), Вадим Павлівський, Владислав Туранський, Руслан Костюмінський, Валерій Базилюк, Юрій Махорін (смт Ружин). Отже, із результатом п’ять виграних зустрічей, третє місце посів Юрій Потіха. Другу сходинку із шістьма перемогами здобув Вадим Павлівський. Переможцем без жодної поразки став Володимир Костюк. Переможців та призерів змагань відзначено грамотами, медалями та заохочувальними призами.  Вітаємо!

Традиційний розіграш Кубка з міні-футболу пам’яті активіста спорту Віктора Федоровича Зайчука

03 лютого 2019 року на майданчику зі штучним покриттям відбувся традиційний розіграш Кубка з міні-футболу пам’яті активіста спорту В.Ф.Зайчука. В змаганнях взяли участь чотири команди: «Юніор» (с.Вільнопілля), «Медик» (смт Ружин), «Зірка» (с.Роставиця), «Юність» (смт Ружин – с.Заріччя). Саме на цей турнір було заявлено команду «Юність», так як за життя Віктор Федорович Зайчук підтримува команду спонсорською допомогою та сам брав участь в іграх. По завершенню ігор місця розподілилися таким чином: ІV місце посіли граці команди «Юність», ІІІ – «Медик», ІІ – «Зірка», а переможцями стали гравці команди «Юніор». Переможців та призерів змагань відзначено грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ружинської РДА.

Розіграш Кубка «Відкриття Чемпіонату Ружинського району з баскетболу 2019 року»

02 лютого 2019 року в спортивному залі Ружинської гімназії відбувся розіграш Кубка «Відкриття Чемпіонату Ружинського району з баскетболу 2019 року. Турнір відкрили грою «ДЮСШ Ружин – ІІ» (юнаки 5 – 8 класів) – «ДЮСШ Дівчата», де перемогу здобули баскетболістки команди «ДЮСШ Дівчата». Найкращою серед дівчат стала Анастасія Новаківська, серед юнаків – Владислав Кислюк. В дорослому розряді участь взяли чотири команди, які згідно жеребкування склали півфінальні пари. Отже, в першому півфіналі БК «Ягнятин» - БК «Володарка» матч розпочався з домінування Ягнятинців, але під кінцівку зустрічі гості БК «Володарка» перехопили ініціативу та довели матч до переможного закінчення.