• На головну
  • Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Проведено заходи інформаційного спрямуванння щодо протидії торгівлі людьми в пришкільних таборах відпочинку

Із року в рік усе більше дітей по всьому світу вивозять в інші країни або регіони з метою використання у важкій нелегальній праці, для роботи у сфері секс-послуг, створення дитячої порнографії або з метою всиновлення та випрошування милостині, жебрацтва. 06.06.2018 та 13.06.2018 провідний консультант відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ружинської районної державної адміністрації ознайомлювала дітей в пришкільних таборах відпочинку Ружинської гімназії та Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. з таким поняттям, як «торгівля дітьми». Учням були наведені ситуаційні приклади, які використовують злочинці для заманювання дітей. Шляхи потрапляння до тенет торгівців дітьми різні. Аналіз історій дітей, постраждалих від торгівлі людьми, свідчить, що ситуація, в яку вони потрапили, була здебільшого невідома та неочікувана ними, тому ми намагалися якомога ясніше пояснити всю небезпеку цього злочину. Наслідки торгівлі дітьми вкрай плачевні. Спробивтечі дітей, що потрапили у пастку часто закінчуються побиттям, травмами і навіть смертю; були випадки, коли невитримуючи знущань, діти намагалися покінчити життя самогубством.

Традиційний шашко-шаховий турнір пам’яті неодноразового переможця районних та призера обласних змагань з шахів І.Г.Вершківського

02 червня відбувся традиційний шашко-шаховий турнір "Кубок пам'яті неодноразового переможця та призера обласних змагань з шахів Іллі Гнатовича Вершківського" у Верхівнянській ЗОШ І-ІІІ ст. Змагання відкрив директор школи Гаврилюк Віктор Васильович. На турнір завітала учениця Іллі Гнатовича, Березнюк (Борейко) Людмила Іванівна, яка також у вітальному слові згадала про І.Г.Вершківського, що саме цей педагог подав приклад стати вчителем математики та привив любов до шахів. Отже, в змаганнях з шашок: І місце виборов Міщук Віктор Володимирович (Верхівня), ІІ - Бугрій Анатолій Сергійович (Ягнятин), ІІІ - Гаврилюк Віктор Васильович (Верхівня). В змаганнях з шахів, ІІІ місце зайняв Коломієць Андрій Гнатович (Чорнорудка), ІІ - Костюк Володимир Васильович (Бистрик), переможцем та володарем перехідного Кубка пам'яті І.Г. Вершківського став Дека Олександр Іванович (Ружин).

9 травня 2018 року відбулось святкування Дня Перемоги і по-спортивному!

І так, в футбольному фіналі ФК"Ружин "-ФК" Верхівня" впевнену перемогу та право володіти перехідним Кубком з нагоди Дня Перемоги здобули гравці команди ФК"Верхівня".З 12.00 до 17.00 на танцювальному майданчику районного будинку культури відбувались баскетбольні баталії серед юнаків, дівчат та дорослих в рамках проведення традиційного турніру з вуличного баскетболуз нагоди Дня Перемоги,результати: серед юнаків до 18 років 3 на 3 перемогу святкували гравці команди "Сквира", ІІ та ІІІ місцяза Ружинськими юнаками. 

10 травня в актовому залі Ружинської музичної школи відбувся районний фестиваль "Таланти багатодітної родини"

Даний захід проводився за ініціативи відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, за сприяння та підтримці колективу  Ружинської музичної школи. Фестиваль вже став традиційним у Ружині, адже він є символом відродження культурних та моральних цінностей сім'ї, родинних традицій. Та й проводиться він напередодні свята Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. Діти з 16 багатодітних родин демонстрували свої таланти в співах, танцях, грі на гитарі, скрипці, фортепіано, духових інструментах, читанні віршів. Саме за його результатами виявляють та підтримують талановитих дітей, розвивають творчі навики та здібності у різних видах мистецтва.

25 квітня на базі Ружинського РЦСССДМ проведено круглий стіл на тему: «Насильство в сім»ї».

Також  на даному заході обговорено ряд питань, щодо проведених  та  запланованих заходів в проведенні  з 23 квітня по 27 квітня обласного  тижня правових знань  «Закон у моєму житті». В засіданні круглого столу взяли участь директор Ружинського РЦСССДМ Черешнюк Л.О., психолог Козловська О.О., фахівець із соціальної роботи Козлюк Н.С. Також на даний захід були запрошені начальник ССД  Драчук Т.А., начальник відділу  у справах сім»ї, молоді та спорту Костюмінський Р.С. із головним спеціалістом відділу Янченко Н.В., а також провідний спеціаліст Ружинського бюро безоплатної вторинної правової допомоги Бондар М.С.