30 серпня 2017 року в приміщенні Ружинської гімназії відбулася традиційна розширена підсумкова колегія відділу освіти Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області на яку були запрошені директори загальноосвітніх навчальних закладів, з

В роботі колегії взяли участь працівники апарату відділу освіти, районного методичного кабінету, голова профспілки працівників освіти М.Л.Стрільчук, голова районної ради М.М.Марущак. На розширену колегію було винесено суто робочі питання, що стосуються державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти. По першому питанню «Про хід виконання Указу Президента України від 25.06.2013 року № 344/2013 «Про національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 року № 988-р «Про схвалення концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року» та першочергові завдання і напрями роботи педагогічних колективів у новому 2017/2018 навчальному році. доповідав начальник відділу освіти Ружинської РДА О.С.Лисюк. Він зауважив, що минулий навчальний рік був наповнений подіями, які можна охарактеризувати як підготовчими для великого реформування освітньої галузі в державі.

ДрукE-mail

«Актуальні проблеми реформування змісту і структури загальної середньої освіти»- під такою назвою відбувся семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів району 18 травня на базі Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

В роботі семінару взяли участь Онищук Людмила Анатоліївна, доктор педагогічних наук, головний науковий співробітник відділу інновацій та стратегії розвитку освіти Інституту педагогіки НАПН України та Кравчук Ольга Павлівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу дидактики Інституту педагогіки НАПН України. Із публічною лекцією «Актуальні проблеми реформування змісту і структури загальної середньої освіти» перед учасниками семінару виступила Л.А.Онищук. У своєму виступі вона розкрила стратегічні орієнтири докорінної та системної реформи загальної середньої освіти, з них виокремила такі:

ДрукE-mail

Відповідно до плану роботи відділу освіти та з метою привернення уваги широких кіл громадськості до вирішення екологічних проблем Ружинщини, підвищення рівня екологічної роботи з дітьми, залучення до участі в природоохоронній пропаганді та природоохоронни

Організаційну роботу щодо  цього дійства  виконав методист райметодкабінету Симон А. С., створивши атмосферу свята весни, дружби, творчості.  
У фестивалі взяли участь шість агітбригад: «Юні екологи»  (Білилівська гімназія), «Первоцвіт» (Немиринецька ЗОШ  І-ІІІ ст.), «Зелений гомін» (Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Едем» (Роставицька ЗОШ І-ІІІ ст.), «Еколог» (Вчорайшенська ЗОШ І-ІІІ ст,) та «Дивосвіт» (Зарічанська ЗОШ І-ІІст.).  Колективи готували творчий виступ екологічного змісту  у вигляді літературно-музичної міні-вистави. Слід зазначити, що всі команди добре підготувалися, у своїх виступах привертали увагу до екологічних  проблем рідного краю, нашого регіону та країни. Їх міні-вистави відрізнялися високою виконавською майстерністю, оригінальністю.

ДрукE-mail

Знайомтесь з лауреатом обласного конкурсу «Учитель року-2017» в номінації «інформатика»

Мрію стати вчителем математики, інформатики Цехмейструк Володимир Васильович  плекав з дитинства. Ще у шкільні роки він був активним учасником районних та обласних конкурсів, олімпіад та ставав їх призером. Сьогодні це талановитий, умілий учитель, майстер педагогічної праці Роставицької ЗОШ І-ІІІ ст. Забезпечує високий рівень навчання та виховання. Велику увагу приділяє формуванню духовного світу учнів, формує вміння жити у сучасному суспільстві. За роки викладання інформатики набув чималого досвіду, розробив власну систему дидактичних завдань, якими щедро ділиться з вчителями інформатики району. Вчителю притаманні творчий неспокій, педагогічний такт, відповідальність за доручену справу, щирість  і чуйність у взаєминах із людьми, ерудиція, тому він користується заслуженим авторитетом серед колег та батьків.

ДрукE-mail

  • 1
  • 2