Вшанування творчості Максима Тадейовича Рильського.

18 травня у селі Вчорайше Ружинського району відбулася цікава зустріч з внуком поета Максима Тадейовича Рильського, який певний час мешкав у цьому населеному пункті, працюючи вчителем української мови та літератури з 21 січня 1919 року по 24 березня 1921 рік. Варто відзначити, що Житомирщина рідна для поета, адже село Вчорайше стало близьким для видатного класика української літератури ХХ ст., перекладача та публіциста.
Подія відбулася у місцевій школі, де гостинно зустріли внука поета, голову родинного фонду “Троянди й виноград”, журналіста, громадського діяча, також Максима Рильського.

ДрукE-mail

30 травня в приміщені районного будинку культури відбувся випуск та звітний концерт учнів та викладачів Ружинської музичної школи

Директор Ружинської музичної школи Юрій Мацюк привітав учнів із закінченням навчального року та вручив випусникам свідоцтва про  закінчення школи. За активну участь в житті школи було відзначено грамотами учнів школи - Микульського Юрія, Новаківську Анастасію, Гопанчук Юлію, Миколайчука Вадима. Також керівник музичної школи висловив слова вдячності працівникам школи за сумлінну працю та сприяння культурному та естетичному вихованню дітей.  Учасників заходу привітали: голова районної державної адміністрації Наталія Скавінська та голова районної ради Микола Марущак.  

ДрукE-mail