Відповідно Указу Президента України працівники культури з 2014 року святкують професійне свято 9 листопада

Цей день об’єднує всіх хто створює, вивчає та передає духовну та культурну спадщину українського народу. Так, 9  листопада в актовому залі Ружинської музичної школи зібрались люди, які присвятили себе справі задля збереження і розвитку джерел духовності. З найкращими побажаннями з нагоди професійного свята до працівників  культури звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Черешнюк та голова районної ради  Микола Марущак, помічник народного депутата України  Ольга Таравська, які привітали працівників установ культури району з професійним святом та вручили працівникам галузі грамоти та грошові винагороди. 

ДрукE-mail

В селищі Ружин працює 3D кінотеатр

При підтримці голови районної ради та голови райдержадміністрації, депутатів районної ради, рішенням сесії Ружинської районної ради від 1 липня 2017 року в селищі запрацював районний кінотеатр. Кінотеатр є комунальною власністю районної ради, підпорядкований відділу культури і туризму райдержадміністрації, а також є бюджетною неприбутковою організацією. Основною метою установи є організація кіновідеообслуговування різних  вікових категорій населення, проведення заходів, які сприяють загальнодержавній  програмі морально-духовного виховання, патріотичного виховання. Сприяє діяльності державних органів з питань реалізації  молодіжної політики та політики у сфері національно-патріотичного виховання. 

ДрукE-mail

Вшанування творчості Максима Тадейовича Рильського.

18 травня у селі Вчорайше Ружинського району відбулася цікава зустріч з внуком поета Максима Тадейовича Рильського, який певний час мешкав у цьому населеному пункті, працюючи вчителем української мови та літератури з 21 січня 1919 року по 24 березня 1921 рік. Варто відзначити, що Житомирщина рідна для поета, адже село Вчорайше стало близьким для видатного класика української літератури ХХ ст., перекладача та публіциста.
Подія відбулася у місцевій школі, де гостинно зустріли внука поета, голову родинного фонду “Троянди й виноград”, журналіста, громадського діяча, також Максима Рильського.

ДрукE-mail

30 травня в приміщені районного будинку культури відбувся випуск та звітний концерт учнів та викладачів Ружинської музичної школи

Директор Ружинської музичної школи Юрій Мацюк привітав учнів із закінченням навчального року та вручив випусникам свідоцтва про  закінчення школи. За активну участь в житті школи було відзначено грамотами учнів школи - Микульського Юрія, Новаківську Анастасію, Гопанчук Юлію, Миколайчука Вадима. Також керівник музичної школи висловив слова вдячності працівникам школи за сумлінну працю та сприяння культурному та естетичному вихованню дітей.  Учасників заходу привітали: голова районної державної адміністрації Наталія Скавінська та голова районної ради Микола Марущак.  

ДрукE-mail