Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації                                                          Юридична адреса: вул.Бірюкова,2 смт.Ружин, перший поверх

ГРАФІК
прийому громадян в управлінні праці та соціального захисту населення Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області

З 1 січня 2019 року збільшилася мінімальна заробітна плата

З 1 січня 2019 року в Україні набрав чинності Закон України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” від 23.11.2018р N 2629-VIII, відповідно до якого розмір мінімальної заробітної плати відтепер становить в місяць – 4 173 гривень, за годину роботи − 25,13 гривень. З 1 січня 2019 року в Україні заробітна плата жодному найманому працівнику не може нараховуватися менше 4 173 грн. за відпрацьований повний місяць. Звертаємо увагу, що вищевказана законодавча норма обов’язкова для виконання як юридичним особам, так і фізичним особам – роботодавцям.

Роботодавець зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру, який може складатися з окладу, премій, надбавок та інших постійних доплат. За недотримання вищезазначених вимог законодавства про працю роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.

ДрукE-mail