Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації                                                          Юридична адреса: вул.Бірюкова,2 смт.Ружин, перший поверх

ГРАФІК
прийому громадян в управлінні праці та соціального захисту населення Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області

ДОПОМОГА ОСОБІ, ЯКА ДОГЛЯДАЄ ЗА ХВОРОЮ ДИТИНОЮ

З 1 січня 2019 року відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» запроваджено державну допомогу особі, яка доглядає за хворою дитиною. Кому призначається допомога: одному з батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів опікуну, піклувальнику, який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або декілька видів таких захворювань:
 тяжкі перинатальні ураження нервової системи;

 тяжкі вроджені вади розвитку;
 рідкісні орфанні захворювання;
 онкологічні, онкогематологічні захворювання;
 дитячий церебральний параліч;
 тяжкі психічні розлади;
 цукровий діабет I типу (інсулінозалежний);
 гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня;
 отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги;
та не мають інвалідності.
Розмір допомоги:
Допомога призначається у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з 01.01.2019 року – 1497 грн.) та виплачується на кожну хвору дитину незалежно від одержання інших видів державної допомоги.
Допомога призначається з дня звернення за її призначенням і виплачується протягом шести місяців.

ДрукE-mail