• Управління праці та соціального захисту населення

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації                                                          Юридична адреса: вул.Бірюкова,2 смт.Ружин, перший поверх

ГРАФІК
прийому громадян в управлінні праці та соціального захисту населення Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області

Рекомендації щодо змісту колективних договорів.

Управління праці та соціального захисту населення Ружинської райдержадміністрації рекомендує підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності дотримуватись рекомендацій Міністерства соціальної політики щодо врахування окремих положень під час укладання колективних договорів. Так, відповідно до листа Мінсоцполітики за № 10861/0/2-19/53 від 07.06.2019 рекомендується під час ведення колективних переговорів з укладання колективних договорів врахувати положення щодо:
- забезпечення паритетного представництва чоловіків та жінок на керівних посадах відповідно до Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 634-р;

ДрукE-mail

Інформація-оприлюднення відомостей про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них за І півріччя 2019 року

Відповідно до пункту 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 управління праці та соціального захисту населення Ружинської районної державної адміністрації оприлюднює відомості про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них за І півріччя 2019 року.

Літо – пора відпусток

Відповідно до Закону України "Про відпустки" громадяни, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи, мають право на щорічні відпустки. У перший рік роботи щорічна основна відпустка повної тривалості надається працівникам після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві. У випадку надання відпустки до закінчення шестимісячного терміну її тривалість визначається пропорційно до відпрацьованого часу. Щорічні відпустки за другий та наступні роки роботи надаються працівникові у будь-який час відповідного робочого року. Черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з профспілковою організацією (представником трудового колективу), і доводяться до відома всіх працівників.

ДрукE-mail

Управління праці та соціального захисту населення інформує з нагальних питань в частині пільг.

Необхідно поновити документи на пільги багатодітним сім”ям! До уваги багатодітних сімей, які користуються пільгами на житлово-комунальні послуги, термін яких закінчиться 30.06.2019р.! З метою визначення права на пільги необхідно поновити термін дії посвідчень «багатодітної сім’ї», «дитини з багатодітної сім’ї» у центрі надання адміністративних послуг. З продовженими посвідченнями та довідками про доходи (крім соціальної допомоги) за попередні шість місяців або документами, що підтверджують відсутність доходів за період (з 1 січня 2019р. по 30 червня 2019р.) необхідно звернутися до управління соціального захисту населення. В управлінні соціального захисту населення необхідно буде заповнити Декларацію про доходи сім’ї пільговика.Документи на продовження пільг приймаються до 25липня 2019 року. В разі невчасного подання зазначених документів пільги за липень місяць нараховуватися не будуть.