Безпечні вибори

Інформація щодо дотримання вимог пожежної безпеки в період підготовки та проведення позачергових виборів до Верховної ради України дО ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ:

Ретельно оглянути приміщення, переконатися у відсутності порушень, що можуть призвести до пожежі, перевірити наявність первинних засобів пожежогасіння (не менше 2-х вогнегасників), електричних ліхтарів.

Перевірити стан засобів протипожежного захисту (пожежну сигналізацію, наявність та справність телефонного зв’язку тощо).

ДрукE-mail

Будьте обережні на воді!

Щороку в період купального сезону виникає велика кількість надзвичайних ситуацій пов’язаних із травмуванням та загибеллю людей на воді.     З початку року на водоймах країни вже потонуло 505 громадян, з яких 56дітей. Прицьому врятовано 185 людей, у тому числі 30 дітей. Основною причиною утоплень є насамперед недотримання правил поведінки на воді. При рятуванні людини, яка тоне, важливо додержуватись певних правил. Не тримати людину за волосся або голову, а підхопити під пахвами, розвернути на себе спиною і пливти до берега, намагаючись, щоб голова потерпілого була над водою.

ДрукE-mail

„Запобігти! Врятувати! Допомогти!”

З метою недопущення пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій, профілактики загибелі людей 01 червня на центральній площі поблизу будинку культури в смт Ружин було проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Вогнеборці подарували присутнім гарний настрій та перевірили знання стосовно безпеки життєдіяльності. Подібні акції спрямовані навчати підростаюче покоління як діяти в умовах виникнення надзвичайної подій чи ситуацій. Для дітей в ігровій формі було проведено інструктаж, під час якого розповіли присутнім, які можуть виникнути надзвичайні події та нагадали до яких служб необхідно звертатися за допомогою у разі їх виникнення. Було показано основну пожежну техніку, пожежно-технічне обладнання, що використовується для гасіння пожеж та рятування людей, також аби закріпити теоретичні знання, школярі разом з черговим караулом 21 ДПРЧ (смт Ружин) було проведено практичне відпрацювання дій з ліквідації умовної пожежі.

ДрукE-mail

Попередження службових зловживань

Закону України “Про запобігання корупції” визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень. Під висловом «корупція» розуміється використання особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, наданих їй службових повноважень чи пов'язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій статті 3 цього Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов'язаних з ними можливостей.

ДрукE-mail