Попередження службових зловживань

Закону України “Про запобігання корупції” визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень. Під висловом «корупція» розуміється використання особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, наданих їй службових повноважень чи пов'язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій статті 3 цього Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов'язаних з ними можливостей.

ДрукE-mail

Дитячі пустощі з вогнем

Вогонь здавна є другом людини, він допомагає їй обігріватися. З його допомогою людина, готує собі їжу. Вогонь рухає техніку, допомагає людині проникнути в таємниці космосу. Але вогонь може стати і жорстоким ворогом, якщо з ним необережно поводитись, він виходить з-під контролю людини, може знищити міста і села, будинки, ліси, урожаї, все, що зустрінеться на його шляху. Часто у вогні пожеж гинуть люди. Приблизно кожна шоста-восьма пожежа в нашій країні виникає від пустощів дітей, від їхнього невмілого, необережного поводження з вогнем. Кожен п’ятий, що загинув під час пожежі – неповнолітній. На протязі 2018 року в Ружинському районі сталося 55 пожеж, з яких 6 причин від дитячих пустощів з вогнем. Найчастіше ці пожежі стаються у час проходження шкільних канікул.

ДрукE-mail

Пожежна безпека під час святкування Великодня!

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але Пасха Христова – чи не найулюбленіше свято. В житті кожного українця Пасха Христова – особливо шановане та величне свято, тому щоб зменшити ризик виникнення пожеж під час свята дотримуйтесь таких пунктів, а саме:

- підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь слід встановити на негорючі основи, що виступає за їх габарити (проекцією габаритів на підлогу, стіни) не менше ніж на 0,5 м. Конструкції підсвічників, лампад, світильників тощо повинні виключати можливість само випадання свічок

- стаціонарні підсвічники та інші пристрої у яких використовується відкритий вогонь повинні бути надійно закріпленні до підлоги, стіни або стелі, а переносні не повинні встановлюватися на шляхах евакуації.

ДрукE-mail

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області інформує, що з початку 2019 року на території області під час виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру загинуло 144 особи та 212 отримали травми. Разом з тим на Житомирщині цього року спостерігається невтішна ситуація з пожежами та їх наслідками. Зокрема, за перші три місяці в області вже сталося 1320 пожеж, торік на цей час їх було 505. Стрімке зростання їх обумовлене в першу чергу необережним поводженням населення з вогнем під час спалювання сухої трави та сміття у вітряну погоду. Також дитячі пустощі з вогнем призвели до виникнення ще 10 пожеж. У результаті дії небезпечних чинників – диму та неадекватної поведінки потерпілих у стані алкогольного сп’яніння – на пожежах загинуло 26 людей. 

ДрукE-mail