„Запобігти! Врятувати! Допомогти!”

З метою недопущення пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій, профілактики загибелі людей 01 червня на центральній площі поблизу будинку культури в смт Ружин було проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Вогнеборці подарували присутнім гарний настрій та перевірили знання стосовно безпеки життєдіяльності. Подібні акції спрямовані навчати підростаюче покоління як діяти в умовах виникнення надзвичайної подій чи ситуацій. Для дітей в ігровій формі було проведено інструктаж, під час якого розповіли присутнім, які можуть виникнути надзвичайні події та нагадали до яких служб необхідно звертатися за допомогою у разі їх виникнення.

ДрукE-mail

Пожежна безпека під час святкування Великодня!

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але Пасха Христова – чи не найулюбленіше свято. В житті кожного українця Пасха Христова – особливо шановане та величне свято, тому щоб зменшити ризик виникнення пожеж під час свята дотримуйтесь таких пунктів, а саме: - підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь слід встановити на негорючі основи, що виступає за їх габарити (проекцією габаритів на підлогу, стіни) не менше ніж на 0,5 м.

ДрукE-mail

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Ружинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області інформує про те, що в зв’язку з погіршенням погодних умов (сніг, ожеледиця) на території Ружинського району, працівниками 21 ДПРЧ            (смт Ружин) о 10 годині 22 хвилини 19.03.2018 року в на автодорозі Бердичів - Іллінці поблизу с. Зарудинці надано допомогу по вилученню автомобіля МАН р.н. АМ2414 ВК з снігогового замету на узбіччі автодороги (1 – чоловік – водій Глоба Віктор Іванович). Було задіяно автомобіль підвищеної прохідності АЦ-40(131)137 та особовий склад в кількості 5 чоловік.

ДрукE-mail

Весняна крига - небезпечна!

Щороку в зимовий та весняний час на льоду в державі гине велика кількість людей. Основною причиною такого становища є насамперед проявлення надмірної безпечності самих потерпілих, які нехтують елементарними правилами поведінки на льоду, не звертають уваги на постійні застереження з цього приводу. Щоб зберегти своє здоров’я чи врятувати життя, слід пам’ятати слідуюче:
-ходити по льоду можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см.;

ДрукE-mail