Увага! Вибухонебезпечні предмети

На території нашої області під час другої світової війни велися інтенсивні бойові дії. У багатостраждальній землі до цього часу залишилася велика кількість вибухівки,яка під час польових робіт, все частіше з’являється на поверхні землі.Небезпечні знахідки і вибухи можуть продовжуватись ще протягом 200 і більше років, адже в піщаних і лісових ґрунтах, у заболоченій місцевості боєприпаси повністю знаходяться законсервовані і в будь-яку мить готові до дії. У лісах серед траншей і ровів, все ще лежать, іноді навіть складені у купи, снаряди і міни, а поруч люди косять сіно, збирають ягоди, гриби. Це створює реальну загрозу для їх життя.

Протягом минулого 2018 року співробітниками ДСНС України у Житомирській області здійснено 297 виїздів для знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Житомирської області. Групою піротехнічних робіт знищено 746 одиниць, з них: 428 артилерійських снарядів, 236 мінометних мін, 61 гранату, 13 авіаційних бомб, 8 інженерних мін. У Ружинському районі здійснено 4 виїзди, знищено 6 артилерійських снарядів. Виїзди здійснювались на території Білилівської та Немиринецької сільських рад.

В основному вибухонебезпечні предмети знаходять при проведенні будівельних чи сільськогосподарських робіт. Останнім часом намітилась тенденція виявлення мін і снарядів при пошуку мешканцями металобрухту.

ДрукE-mail

Безпечні вибори. Інформація щодо дотримання вимог пожежної безпеки в період підготовки та проведення виборів Президента України

ДО ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ:

Ретельно оглянути приміщення, переконатися у відсутності порушень, що можуть призвести до пожежі, перевірити наявність первинних засобів пожежогасіння (не менше 2-х вогнегасників), електричних ліхтарів.

Перевірити стан засобів протипожежного захисту (пожежну сигналізацію, наявність та справність телефонного зв’язку тощо).

Меблі та обладнання мають розміщуватися таким чином, щоб забезпечити вільний евакуаційний прохід до дверей виходу з приміщення. Еваку­аційні шляхи та виходи необхідно постійно утримувати вільними, нічим не захаращувати.

Документи, папір та інші горючі матеріали слід зберігати на відстані не менше 1 м. від електрощитів, електрокабелів, проводів; 0,5 м від світильників та 0,25 м від приладів опалення.

У разі виявлення пожежі (ознак горіння) необхідно:

-         негайно повідомити про це за телефоном – 101 оперативно-рятувальну службу. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей;

-         у разі загрози життю людей негайно організувати їх рятування (евакуацію), вжити заходи для гасіння (локалізації) пожежі первинними засобами пожежогасіння та евакуації (збереження) матеріальних цінностей;

-         видалити за межі небезпечної зони всіх людей, не пов’язаних з ліквідацією пожежі;

-         здійснити в разі необхідності відключення електроенергії;

-         організувати зустріч підрозділів оперативно-рятувальної служби, надати їм допомогу у виборі найкоротшого шляху для під¢їзду до осередку пожежі та в установці на джерела водопостачання.

ДрукE-mail

Рятувальниками району проведені пожежно-профілактичні відпрацювання

      

       З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них 13 та 19 лютого 2019 року співробітниками Ружинського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області та 21 ДПРЧ смт Ружин спільно з представниками районної газети «Ружинська земля», проведено рейдове пожежно-профілактичне відпрацювання за місцем проживання громадян на території Вільнопільської та Немиринецьких сільських рад.

Під час заходів співробітниками здійснювався подвірний обхід неблагополучних сімей, одиноких пристарілих, багатодітних сімей, які становлять так звану групу ризику та знаходяться на обліку. Також в приміщенні місцевого будинку культури с. Немиринці проведено інструктаж з питань пожежної безпеки щодо безпечного проведення виборів.

Співробітниками Ружинського районного сектору, проведено відвідування 177 житлових будинків та проведено навчання 488 жителям с. Вільнопілля та с. Немиринці. Мешканцям доводились основні правила пожежної безпеки у побуті, правила перебування на льоду також слухачам вручалися листівки з інформацією про основні правила пожежної безпеки в побуті.  

ДрукE-mail

Проведення рейдового пожежно-профілактичного відпрацювання за місцем проживання громадян

       З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них 13.02.2019 року співробітниками Ружинського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області та 21 ДПРЧ смт Ружин спільно з представниками районної газети «Ружинська земля», проведено рейдове пожежно-профілактичне відпрацювання за місцем проживання громадян на території Вільнопільської сільської ради.

Під час заходів співробітниками здійснювався подвірний обхід неблагополучних сімей, одиноких пристарілих, багатодітних сімей, які становлять так звану групу ризику та знаходяться на обліку.

Співробітниками Ружинського районного сектору, проведено відвідування 85 житлових будинки та проведено навчання 252 жителям с. Вільнопілля. Мешканцям доводились основні правила пожежної безпеки у побуті, правила перебування на льоду також слухачам вручалися листівки з інформацією про основні правила пожежної безпеки в побуті.  

ДрукE-mail