ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Ружинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області інформує про те, що в зв’язку з погіршенням погодних умов (сніг, ожеледиця) на території Ружинського району, працівниками 21 ДПРЧ            (смт Ружин) о 10 годині 22 хвилини 19.03.2018 року в на автодорозі Бердичів - Іллінці поблизу с. Зарудинці надано допомогу по вилученню автомобіля МАН р.н. АМ2414 ВК з снігогового замету на узбіччі автодороги (1 – чоловік – водій Глоба Віктор Іванович). Було задіяно автомобіль підвищеної прохідності АЦ-40(131)137 та особовий склад в кількості 5 чоловік.

ДрукE-mail

Служба 101 попереджає! Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!

Незаплановані канікули в навчальних закладах району через карантин змушують батьків залишати своїх дітей самих в дома. Нерідко дитяча допитливість призводить до травмування, а щонайгірше — може навіть коштувати життя. Тож, враховуючи кількість надзвичайних випадків за участю дітей, Ружинський районний сектор УДСНС звертається до батьків із проханням подбати про безпеку своїх дітей, зокрема:
• Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях і розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь;

ДрукE-mail

Прогулянки по тонкій криз небезпечні!

Щороку в зимовий час на льоду в державі гине велика кількість людей. Основною причиною такого становища є насам перед проявлення надмірної безпечності самих потерпілих, які нехтують елементарними правилами поведінки на льоду, не звертають уваги на постійні застереження з цього приводу.Щоб зберегти своє здоров’я чи врятувати життя, слід пам’ятати слідуюче:

-ходити по льоду можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см.;

-масова похідна переправа може бути організована лише при товщині льоду понад 15 см.;

-для влаштування катка товщина льоду повинна бути не менше 15 см.;

ДрукE-mail

Увага! Вибухонебезпечні предмети!

На території нашої області під час другої світової війни велися інтенсивні бойові дії. У багатостраждальній землі до цього часу залишилася велика кількість вибухівки,яка під час польових робіт, все частіше з’являється на поверхні землі.Небезпечні знахідки і вибухи можуть продовжуватись ще протягом 200 і більше років, адже в піщаних і лісових ґрунтах, у заболоченій місцевості боєприпаси повністю знаходяться законсервовані і в будь-яку мить готові до дії. У лісах серед траншей і ровів, все ще лежать, іноді навіть складені у купи, снаряди і міни, а поруч люди косять сіно, збирають ягоди, гриби. Це створює реальну загрозу для  їх життя. Зокрема, за минулий 2017 рік на території області групою піротехнічних робіт  Управління ДСНС України у Житомирській області ліквідовано 1608 вибухонебезпечних предметів, серед них: 6 авіабомби, 1323 – артилерійських снарядів, 233 мін, 27 гранат, 19 інше.

ДрукE-mail