Увага! Вибухонебезпечні предмети

На території нашої області під час другої світової війни велися інтенсивні бойові дії. У багатостраждальній землі до цього часу залишилася велика кількість вибухівки,яка під час польових робіт, все частіше з’являється на поверхні землі.Небезпечні знахідки і вибухи можуть продовжуватись ще протягом 200 і більше років, адже в піщаних і лісових ґрунтах, у заболоченій місцевості боєприпаси повністю знаходяться законсервовані і в будь-яку мить готові до дії. У лісах серед траншей і ровів, все ще лежать, іноді навіть складені у купи, снаряди і міни, а поруч люди косять сіно, збирають ягоди, гриби. Це створює реальну загрозу для їх життя. Зокрема, за поточний 2019 рік на території Ружинського району виявлено 80 вибухонебезпечних предметів, а саме: с.Вчорайше снаряд 150мм-1шт., с. Чорнорудка міна 82мм.-5 шт., с.Вільнопілля артилерійський снаряд 152мм.-5 шт., с. Білилівка артилерійський снаряд 76мм.-3 шт., с.Вільнопілля артилерійський снаряд 152мм.-66 шт.. Групою піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Житомирській області дані вибухонебезпечні предмети ліквідовані.

ДрукE-mail

Звернення до мешканців Житомирщини

Суха вітряна погода негативно впливає на ситуацію з пожежами в області. Щодоби від 30 до 90 виїздів здійснюють рятувальники ДСНС на ліквідацію пожеж та їх наслідків. В основному до займань призводить недотримання громадянами правил пожежної безпеки на присадибних ділянках, під час використання відкритого вогню, спалювання сміття, сухостою на відкритій території, і як наслідок – перекидання вогню на дерев’яні господарські споруди, житлові будинки, запаси сухого корму. Створюється загроза екосистемам. Необачні громадяни отримують травми, несумісні з життям. 6 квітня в смт Довбиш Баранівського району під час гасіння загоряння сухої трави біля власного обійстя загинула пенсіонерка. ЇЇ чоловік згодом помер від отриманих травм у лікарні. 9 вересня у с. Заріччя Коростенського районупід час самостійного гасіння пожежі отримала опіки обличчя місцева мешканка, 1952 р.н.

ДрукE-mail

Безпечні вибори

Інформація щодо дотримання вимог пожежної безпеки в період підготовки та проведення позачергових виборів до Верховної ради України дО ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ:

Ретельно оглянути приміщення, переконатися у відсутності порушень, що можуть призвести до пожежі, перевірити наявність первинних засобів пожежогасіння (не менше 2-х вогнегасників), електричних ліхтарів.

Перевірити стан засобів протипожежного захисту (пожежну сигналізацію, наявність та справність телефонного зв’язку тощо).

ДрукE-mail

Безпека під час жнив!

 

За декілька днів у сільськогосподарських підприємствах розпочинається найбільш відповідальна і важка пора – збирання вирощеного врожаю. В цей період всі працівники – хлібороби докладатимуть неабияких зусиль та праці, щоб якомога швидше і з мінімальними втратами зібрати вирощений урожай. Хто як не ці люди знають справжню ціну хлібу. Дуже прикро стає коли вирощений важкою працею колос, дорого вартісна в наш час сільськогосподарська техніка знищується у вогні, тим самим завдаючи великих матеріальних збитків господарствам.

ДрукE-mail