Рейд по тонкому льоду!

15 січня 2018 року співробітниками Ружинського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області проведено рейд на льодовому покриті річки Роставиця смт Ружин.Під час рейду розповсюджувалися листівки попереджувального характеру з правилами поводження на кризі, способами рятування та надання першої медичної допомоги. Доводилася до громадян сумна статистика, а також те, що кожен із них не застрахований від нещасного випадку і будь-якої миті може стати заручником свого небезпечного хобі. Для громадян, які перебували на тонкій кризі та були на віддаленій території від берега, через гучномовний зв'язок співробітниками сектору доведено основні правила перебування на льоду під час зимової риболовлі.

ДрукE-mail

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів

З метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів Ружинські рятувальники ДСНС України нагадують елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків. Зокрема: купувати піротехнічні вироби необхідно тільки в спеціалізованих торгових місцях і вимагати у реалізаторів сертифікат якості;
у жодному разі не купуйте петарди й феєрверки у місцях стихійного продажу;
перед використанням піротехнічних виробів уважно ознайомтеся з інструкцією і суворо дотримуйтесь вказівок;
забороняється використовувати вироби, які мають дефекти: зіпсовані, з тріщинами та іншими пошкодженнями корпусу або гніту;

ДрукE-mail

Безпечне святкування Водохрещення

У зв’язку з національною традицією святкування19 січня Водохрещення передбачається масовий рух людей поблизу водних об’єктів. Тим самим зростає загроза виникнення нещасних випадків на воді. Тож з метою запобігання виникнення різного роду надзвичайних ситуацій під час святкування Водохрещення Ружинський РС Управління ДСНС України у Житомирській області звертаються до Вас бути вкрай обережними, та надає деякі рекомендації яких необхідно дотримуватись при перебуванні поблизу водойм та кризі. Ступивши на кригу, не поспішайте йти далі, зверніть увагу на наступне, чи утворюються у вас під ногами тріщини і які вони. Коли під ногами утворюються дрібні радикальні тріщини (від сліду немов відходять врізнобіч променеподібні неглибокі риски), крига іще може витримати одну людину.  Якщо ж довкола сліду утворилися колові тріщини, то думку про вихід на лід слід відкинути.

ДрукE-mail

ЯК ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖІ ПРИ ВЛАШТУВАННІ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ ?

Встановлення новорічної ялинки пов’язано з необхідністю сурового дотримання правил пожежної безпеки, і це, звичайно, зрозуміло. Найменша необережність, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні електрогірлянди або застосування джерел відкритого вогню (свічок), розпалювання бенгальських вогнів у приміщеннях, де встановлена ялинка, можуть призвести до пожежі. До цього слід додати, що інколи ялинки прикрашають легкозаймистими іграшками, зробленими з паперу ,вати, целулоїду тощо, а це значно ускладнює пожежонебезпечну ситуацію. Які основні вимоги пожежної безпеки, котрих потрібно дотримуватися, щоб уникнути пожеж у місцях проведення свята новорічної ялинки? 

ДрукE-mail