ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РУЖИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АДРЕСА: вул. Бірюкова,2 смт.Ружин
ФАКС: 8 (04138) 3-29-96
ЕЛЕКТРОННА ПОЧТА : ruztsnap@ukr.net
ГРАФІК ПРИЙОМУ СУБ’ЄКТІВ ЗВЕРНЕНЬ У ЦЕНТРІ:
ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, ЧЕТВЕР – з 8.45 до 18.00 год.
ВІВТОРОК — з 8.45 до 20.00 год.
П'ЯТНИЦЯ - з 9.00 до 17.00 год.
ЦЕНТР ПРАЦЮЄ БЕЗ ОБІДНЬОЇ ПЕРЕРВИ

Хмельницька Тетяна Іванівна - начальник Центру надання адміністративних послуг
            Виноград  Тетяна Сергіївна - адміністратор Центру надання адміністративних послуг

Важливі кроки у боротьбі проти рейдерських захоплень в аграрному секторі!!!

Представниками Головного територіального управління юстиції у Житомирській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області розроблено графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги відповідно до якого здійснюються  виїзди у населені пункти та надається юридична допомога на місцях.

Корисна інформація за електронним посиланням:

тел. «гарячої лінії» (0412) 22-52-84, 47-47-50 або 102