ban 1

gerb

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РУЖИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АДРЕСА: вул. Бірюкова,2 смт.Ружин
ФАКС: 8 (04138) 3-01-51
ЕЛЕКТРОННА ПОЧТА : ruztsnap@ukr.net
ГРАФІК ПРИЙОМУ СУБ’ЄКТІВ ЗВЕРНЕНЬ У ЦЕНТРІ:
ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, ЧЕТВЕР – з 8.45 до 18.00 год.
ВІВТОРОК — з 8.45 до 20.00 год.
П'ЯТНИЦЯ - з 9.00 до 17.00 год.
ЦЕНТР ПРАЦЮЄ БЕЗ ОБІДНЬОЇ ПЕРЕРВИ

Хмельницька Тетяна Іванівна - начальник Центру надання адміністративних послуг
            Виноград  Тетяна Сергіївна - адміністратор Центру надання адміністративних послуг
            Кропивницька Олена Анатоліївна  - адміністратор Центру надання адміністративних послуг

Про роботу Центру надання адміністративних послуг протягом 2018 року

Протягом 2018 року працівники Центру надання адміністративних послуг проводили прийом документів від суб’єктів звернень та видачу готових результатів надання адміністративних послуг. Так, протягом звітного періоду надано 6700 адміністративних послуг. З них послуг з реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрація фізичних осіб-підприємців та громадських формувань становить - 3556; висновків архітектури - 127;  вклейка фото - 11, посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім’ї -  20; реєстрація колективних договорів та змін до них - 20; послуги відділу Держземагентства у Ружинському районі -  2966.