ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РУЖИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АДРЕСА: вул. Бірюкова,2 смт.Ружин
ФАКС: 8 (04138) 3-29-96
ЕЛЕКТРОННА ПОЧТА : ruztsnap@ukr.net
ГРАФІК ПРИЙОМУ СУБ’ЄКТІВ ЗВЕРНЕНЬ У ЦЕНТРІ:
ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, ЧЕТВЕР – з 8.45 до 18.00 год.
ВІВТОРОК — з 8.45 до 20.00 год.
П'ЯТНИЦЯ - з 9.00 до 17.00 год.
ЦЕНТР ПРАЦЮЄ БЕЗ ОБІДНЬОЇ ПЕРЕРВИ

Хмельницька Тетяна Іванівна - начальник Центру надання адміністративних послуг
            Виноград  Тетяна Сергіївна - адміністратор Центру надання адміністративних послуг

Протягом жовтня місяця 2018 року працівниками Центру надання адміністративних послуг надано 942 адміністративні послуги та 49 консультацій

Більшу частину послуг, а саме, 664 надано по реєстрації об’єктів нерухомого майна, 268 послуг включає видача витягів з Дежавного земельного кадастру про земельну ділянку, витягів з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти, довідки форми 6-зем, довідки про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки. Крім цього, прийнято документи на видачу посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім’ї - 2, 8 висновків про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.