Службою у справах дітей облдержадміністрації організовано 24 квітня 2018 року в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера зустріч

керівництва облдержадмiнiстрацiї з дiтьми-сиротами та дiтьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками 11-их класів загальноосвiтнiх навчально-виховних закладів області. Від Ружинського району на зустрічі  були присутні  вісім  випускників:  Берман Ліда, Глущенко Катя –учениці Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ст. – вихованки дитячого будинку сімейного типу Лавренчук - Гардиги (с. Городок), Коломієць Наталя -  учениця Ружинської гімназії – вихованка дитячого будинку сімейного типу Костюкової Я.О. (с.Городок), Грек  Ольга – учениця Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ст. – вихованка прийомної сім»ї Заєць Л.М. (с.Огіївка), Петрук Олександр  учень Чорнорудської ЗОШ І-ІІІ ст. – вихованець прийомної сім»ї Комісарчук (с. Чорнорудка),  та  діти  під піклуванням: Міненко Ірина - учениця Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Козлов Ярослав - учень Ружинської гімназії та Пашковський Віталій – учень Чорнорудської ЗОШ І-ІІІ ст.

ДрукE-mail

Відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дітей

На засіданні комісії райдержадміністрації з  питань захисту прав дітей, яка відбулася 25 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Черешнюка розглянуто 19 питань. Всі питання порядку денного були ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У ході засідання було заслухано заявників, запрошених та членів комісії, які брали участь у обговоренні та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. На комісії заслухано питання, що стосувалися невиконання батьківських обов’язків громадянами щодо малолітніх дітей, посилення контролю за сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, розглянуті та затверджені подання районного центру СССДМ про доцільність взяття під соціальний супровід сімей що перебувають у складних життєвих обставинах та доцільність припинення соціального супроводу сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації за 2016 рік

Проблема дитячої безпритульності та бездоглядності не нова для України. В Україні поняття „діти вулиці” законодавчо не визначено, однак є всі підстави стверджувати, що воно об’єднує в собі два інших: „безпритульні діти” і „бездоглядні діти”.  Дитяча безпритульність та бездоглядність є гострою соціальною проблемою. Важливим чинником у виникненні цього явища є соціальне сирітство, зумовлене значною мірою кризою сімейних стосунків, послабленням виховної функції сім’ї. Профілактикою попередження негативних проявів у дитячому середовищі і займається служба у справах дітей.

ДрукE-mail

27 квітня службою у справах дітей облдержадміністрації організовано зустріч керівництва облдержадмiнiстрацiї з дiтьми-сиротами та дiтьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками 11-их класів загальноосвiтнiх навчально-виховних закладів област

27 квітня службою у справах дітей облдержадміністрації  організовано зустріч керівництва облдержадмiнiстрацiї з дiтьми-сиротами та дiтьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками 11-их класів загальноосвiтнiх навчально-виховних закладів області, яка відбулася в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера. Від Ружинського району на зустрічі  були присутні  три випускники:  Білик Марія –учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст. – вихованка з прийомної сім»ї  Пузир С.В. (с. Прибережне) та  діти  під піклуванням, учні  Чорнорудської ЗОШ І-ІІІ ст. – Пономарьов Єгор та Мельниченко Микола.