Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 28 серпня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Біляк, розглянуто 10 питань, з них і розгляд доцільності влаштування дітей до загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів за заявою батьків із визначення строку їх перебування у цьому закладі. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

ДрукE-mail

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 24 липня під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Біляк, розглянуто 20 питань. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.20180724 101533

ДрукE-mail

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Службою у справах дітей райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На засіданні, яке відбулася 14 червня під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Біляк, розглянуто 11 питань. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

ДрукE-mail

Службою у справах дітей облдержадміністрації організовано 24 квітня 2018 року в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера зустріч

керівництва облдержадмiнiстрацiї з дiтьми-сиротами та дiтьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками 11-их класів загальноосвiтнiх навчально-виховних закладів області. Від Ружинського району на зустрічі  були присутні  вісім  випускників:  Берман Ліда, Глущенко Катя –учениці Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ст. – вихованки дитячого будинку сімейного типу Лавренчук - Гардиги (с. Городок), Коломієць Наталя -  учениця Ружинської гімназії – вихованка дитячого будинку сімейного типу Костюкової Я.О. (с.Городок), Грек  Ольга – учениця Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ст. – вихованка прийомної сім»ї Заєць Л.М. (с.Огіївка), Петрук Олександр  учень Чорнорудської ЗОШ І-ІІІ ст. – вихованець прийомної сім»ї Комісарчук (с. Чорнорудка),  та  діти  під піклуванням: Міненко Ірина - учениця Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Козлов Ярослав - учень Ружинської гімназії та Пашковський Віталій – учень Чорнорудської ЗОШ І-ІІІ ст.