Відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дітей

На засіданні комісії райдержадміністрації з  питань захисту прав дітей, яка відбулася 25 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Черешнюка розглянуто 19 питань. Всі питання порядку денного були ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У ході засідання було заслухано заявників, запрошених та членів комісії, які брали участь у обговоренні та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. На комісії заслухано питання, що стосувалися невиконання батьківських обов’язків громадянами щодо малолітніх дітей, посилення контролю за сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, розглянуті та затверджені подання районного центру СССДМ про доцільність взяття під соціальний супровід сімей що перебувають у складних життєвих обставинах та доцільність припинення соціального супроводу сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

ДрукE-mail

Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації за 2016 рік

Проблема дитячої безпритульності та бездоглядності не нова для України. В Україні поняття „діти вулиці” законодавчо не визначено, однак є всі підстави стверджувати, що воно об’єднує в собі два інших: „безпритульні діти” і „бездоглядні діти”.  Дитяча безпритульність та бездоглядність є гострою соціальною проблемою. Важливим чинником у виникненні цього явища є соціальне сирітство, зумовлене значною мірою кризою сімейних стосунків, послабленням виховної функції сім’ї. Профілактикою попередження негативних проявів у дитячому середовищі і займається служба у справах дітей.

ДрукE-mail

27 квітня службою у справах дітей облдержадміністрації організовано зустріч керівництва облдержадмiнiстрацiї з дiтьми-сиротами та дiтьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками 11-их класів загальноосвiтнiх навчально-виховних закладів област

27 квітня службою у справах дітей облдержадміністрації  організовано зустріч керівництва облдержадмiнiстрацiї з дiтьми-сиротами та дiтьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками 11-их класів загальноосвiтнiх навчально-виховних закладів області, яка відбулася в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера. Від Ружинського району на зустрічі  були присутні  три випускники:  Білик Марія –учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст. – вихованка з прийомної сім»ї  Пузир С.В. (с. Прибережне) та  діти  під піклуванням, учні  Чорнорудської ЗОШ І-ІІІ ст. – Пономарьов Єгор та Мельниченко Микола.

ДрукE-mail

Забезпечення та захист прав дітей у Ружинському районі

Станом на 01.01.2017 року на первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 65 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них  виховується: в прийомних сім»ях – 3 дитини;  в дитячих будинках сімейного типу -  3 дитини;   в сім»ях опікунів(піклувальників) -  56 дітей;  в державних закладах - 3 дитини. Протягом 2016 року на первинний облік поставлено 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі нововиявлені діти  100%  влаштовані у сімейні форми виховання. Відсоток дітей влаштованих до сімейних форм виховання впродовж 2016 року збільшився на 2.25%  і становить на кінець звітного року 95,38% ( середній по області 89,13%). За фактичним місцем проживання у районі в сім»ях опікунів, піклувальників проживає 44 статусних дитини. Протягом 2016 року було відвідано 31 опікунську сім»ю, де здійснено нагляд, складено акти обстеження умов проживання та написані висновки щодо стану утримання, навчання та виховання дітей. На території району створено та функціонує 10 прийомних сімей, в які влаштовано 21 дитину, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом року працівниками служби з метою контролю за станом утримання, виховання дітей відвідані всі прийомні сім»ї.

ДрукE-mail

  • 1
  • 2