24 квітня в приміщені Житомирської обласної філармонії ім.Святослава Ріхтера відбулася зустріч керівництва області з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

– випускниками загальноосвітніх навчальних закладів області. В даному заході від Ружинського району взяли участь 2 дитини, позбавлені батьківського піклування - Хмарська Вікторія, випускниця Бистрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та Ропало Юлія, випускниця Роставицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Випускниківпривітав заступник голови Житомирської обласної адміністрації Ярослав Лагута: «Вже завтра на ваші плечі ляже відповідальність за долю суспільства, майбутнє нашої області і, без перебільшення, за долю нашої держави. Навчання на цьому не закінчується, адже ви будете вчитися і самовдосконалюватися протягом усього вашого життя. Нехай все в житті складається і доля буде до вас прихильною».

ДрукE-mail

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 23 квітня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Л.О. Біляк, на порядок денний винесено та розглянуто 7 питань. Розглядались питання щодо надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєних дій та збройних конфліктів; постановка на облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини та взяття під соціальний супровід. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

ДрукE-mail

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 29 березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Людмили Біляк, на порядок денний було винесено 9 питань. Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. комісія 29.03

ДрукE-mail

24 січня відбулось засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей відбулося чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, яку провела голова райдержадміністрації Людмила Біляк. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На порядок денний було винесено 8 питань. Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені. Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.