Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.На черговому засіданні, яке відбулося 20 серпня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Л.О. Біляк, на порядок денний винесено та розглянуто 15 питань. Розглядались такі питання: виведення з облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини; визначення днів і годин побачень з дитиною. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 02 липня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Л.О. Біляк, на порядок денний винесено та розглянуто 13 питань. Розглядались питання щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; постановка на облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини та взяття під соціальний супровід. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

ДрукE-mail

24 квітня в приміщені Житомирської обласної філармонії ім.Святослава Ріхтера відбулася зустріч керівництва області з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

– випускниками загальноосвітніх навчальних закладів області. В даному заході від Ружинського району взяли участь 2 дитини, позбавлені батьківського піклування - Хмарська Вікторія, випускниця Бистрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та Ропало Юлія, випускниця Роставицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Випускниківпривітав заступник голови Житомирської обласної адміністрації Ярослав Лагута: «Вже завтра на ваші плечі ляже відповідальність за долю суспільства, майбутнє нашої області і, без перебільшення, за долю нашої держави. Навчання на цьому не закінчується, адже ви будете вчитися і самовдосконалюватися протягом усього вашого життя. Нехай все в житті складається і доля буде до вас прихильною».

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 23 квітня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Л.О. Біляк, на порядок денний винесено та розглянуто 7 питань. Розглядались питання щодо надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєних дій та збройних конфліктів; постановка на облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини та взяття під соціальний супровід. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.