ban 1

gerb

До відома державних службовців, членів об'єднаної територіальної громади та інших зацікавлених осіб

В приватному вищому навчальному закладі " Міжнародний інститут бізнесу" відкрито набір на програму MBA in Public Sector - першу в Україні програму управлінського розвитку, схвалену міжнародною асоціацією IASIA, яку створено для тих, хто прагне бути ефективним управлінцем в організаціях некомерційного та державного сектору. Програма буде корисною для фахівців з різних галузей: енергетика, фінансовий сектор, будівництво, охорона здоровя, сфера послуг. Початок навчання 11 жовтня 2019 року. Вартість навчання 98 000 грн. (оплата помісячно). Тривалість навчання 18 місяців. Вимоги до кандидатів: вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр) за будь-якою спеціальністю. Інформація з питань вступу: тел.:0445850033, моб./вайбер 0675248949. Для рпацівників державного сектору існують особливі умови щодо вступу на програму.