18 липня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

На порядок денний було винесено  два питання: про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2019 року; про організаційну роботу виконкому Прибережнянськоїї сільської ради щодо впровадження у практичну діяльність вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. Засідання пройшло під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Біляк, за участі голови районної ради Миколи Марущака, сільських та селищного голів, начальників відділів апарату, управління райдержадміністрації. З першого питання виступила Ковальчук О.І. – головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області, яка поінформувала присутніх щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2019 року.

Керівник апарату райдержадміністрації Марущак А.М. ознайомив присутніх про роботу виконкому Прибережнянськоїї сільської ради щодо впровадження у практичну діяльність вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Колегія районної державної адміністрації заслухавши та обговоривши інформацію порядку денного взяла її до відома та з врахуванням пропозицій і доповнень винесла відповідні рішення.