18 липня в кабінеті голови райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими, селищним головами

Зі вступним словом до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Людмила Біляк. На нараду було винесено ряд питань, зокрема про пожежну та техногенну безпеку під час проведення 21 липня 2019 року виборів до Верховної Ради України проінформував начальник Ружинського районного сектору управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області Федорович В.А.; про призов громадян на строкову військову службу проінформував заступник військового комісара - начальник відділення комплектування Ружинського районного військового комісаріату Андрійчук О.А.; щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Ружинського району Житомирської області доповів начальник відділу Деоржгеокадастру у Ружинському районі Руденко М.В.. В обговоренні питань порядку денного взяла участь голова райдержадміністрації Людмила Біляк.