Ось і настала чудова пора – час літніх канікул та розваг для дітей!Щороку, при школах Ружинського району, облаштовуються літні табори де відпочивають сотні дітлахів.04.06.2019 року спеціалісти Ружинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з інспектором ювенальної превенції Ружинського ВП  було відвідано літній табір Чорнорудецької ЗОШ І-ІІст. На початку заходу для школярів молодших класів проведено вікторину «Правила безпеки життєдіяльності».  Діти активно відповідали на запитання « Я - учасник дорожнього руху», « Безпека на воді» та « Пожежна тривога». Для учнів старших класів проведено різні вправи та ситуації про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, про основні права та правила спілкування з поліцією, алгоритм спілкування поліцейського з підлітком.