До уваги мешканців району : Відділ ведення Державного реєстру виборців Ружинської РДА інформує: незабаром 21 липня відбудуться «Позачергові вибори народних депутатів України»

Згідно ст.23 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець району має право на уточнення своїх персональних даних. Тому відділ ведення Державного реєстру виборців Ружинської РДА просить Вас, шановні виборці району, заздалегідь звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення персональних даних і усунення при необхідності недоліків. При собі мати паспорт громадянина України. Крім того можна скористатися рубрикою «Особистий кабінет виборця» на офіційному веб-сайті ЦВК , де внесення своїх персональних даних заповнюється на українській мові та в повному обсязі.

29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси". Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої встановлено у додатку 2 до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

Наша адреса: смт Ружин , вул. Бірюкова 2, Ружинська РДА, 2 поверх, кабінет № 33.