З метою забезпечення в населених пунктах району чистоти та порядку, підвищення рівня їх благоустрою

розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.04.2019 № 60 «Про наведення належного санітарного стану, благоустрою території населених пунктів та авто шляхів району, поліпшення архітектурного вигляду об'єктів" з 01 квітня по 30 квітня 2019 року проводяться роботи по санітарній очистці та благоустрою населених пунктів та автошляхів району. Долучилися до цієї роботи і 20190411 120213працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які безпосередньо взяли участь в прибиранні прибережних смуг доріг нашого району.