В райдержадміністрації відбулася чергова нарада-семінар

05 лютого за участю  голови райдержадміністрації Людмили Біляк відбулася нарада - семінар з головами та землевпорядниками селищної, сільських рад, Вчорайшенської ОТГ, керівниками селянських фермерських господарств, спеціалістами сільськогосподарських підприємств Ружинського району. На нараду було винесено ряд питань, зокрема про зміни в земельному законодавстві, ставки земельного податку та податку на нерухоме майно,відмінне від земельного податку на 2019 рік, подання звітності по платі за землю з юридичних осіб в 2019 році,оренда, земельний податок (нарахування, сплата, відповідальність), підготовчу роботу по нарахуванню земельного податку в 2019 році. Ставки, терміни сплати, подання звітів ФОП-ми, єдиний соціальний внесок, нарахування та сплату,  набуття статусу платника єдиного податку 4 групи на 2019 рік, зміну рахунків, порядок здійснення перекидок при помилковій сплаті, електроннний кабінет платника, декларування громадян 2019 році, виявлення майна, власники якого невідомі або відмовилисяь від нього. IMG ab37fe4093e007619888c4d9dcd455da V

Питання про внесення змін в земельному законодавстві озвучив завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Андрій Руденко. Головний державний ревізор-інспектор Бердичівського управління ГУ ДВС у Житомирській області Катерина Онуфрієнко ознайомила присутніх про прийняття рішень щодо ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку на 2019 рік, про подання звітності по платі за землю з юридичних осіб в 2019 році, земельний податок (нарахування, сиплата, відповідальність) та про набуття статусу платника єдиного податку 4 групи на 2019 рік. Про підготовчу роботу по нарахуванню земельного податку в 2019 році. Ставки, терміни сплати, подання звітів ФОП-ами та про єдиний соціальний внесок, нарахування та сплату, декларування громадян 2019 доповіла заступник начальника відділу адміністрування податкув та зборів фізичних осіб Бердичівського управлінння ГУ ДФС у Житомирській області Наталія Заславська. Про зміну рахунків,порядок здійснення перекидок при помилковій сплаті, електронний кабінет платника доповіла начальник відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Свтлана Шимкова. Завідувач сектору погашення боргу Бердичівського управління ГУ ДФС у Житомирській області Ігор Хитрич ознайомив присутніх по питанню щодо виявлення майна, власники якого невідомі або відмовились від нього.