На Житомирщині триває реалізація проектів регіонального розвитку – розбудовують спортивну інфраструктуру

На Житомирщині активно триває втілення проектів регіонального розвитку. Аби зацікавити молодь займатися спортом та вести здоровий спосіб життя, в області відбудовують об’єкти спортивної інфраструктури. Зокрема, триває реконструкція 2 спортивних комплексів за кошти ДФРР – «Динамо» у Радомишлі та фізкультурно-оздоровчий комплекс в Овручі. Спорткомплекс «Динамо» вже має утеплений та яскраво оформлений фасад, тривають внутрішні роботи – прокладають інженерні мережі, монтують санітарно-технічне обладнання. На реконструкцію об’єкту спрямували 15,9 млн грн, з них 12,4 млн грн коштів ДФРР та 3,5 млн грн з місцевого бюджету. ФОК в Овручі вже на фінішній прямій.

Вже повністю пофарбовані стіни та стеля, покладена плитка, проведена більшість внутрішніх робіт та утеплення фасаду. Залишається зробити благоустрій території, і оновлений комплекс буде приймати своїх відвідувачів. Загальна вартість проекту – 7,7 млн грн, з яких 5,4 млн грн – з ДФРР та 2,3 млн грн – з місцевого бюджету. Також в області розширюють мережу спортивних майданчиків зі штучним покриттям. За 2018 рік вдалося встановити 20 нових майданчиків, ще 5 вже заплановані на 2019-й.