Оголошення про конкурс на зайняття вакантних посад: вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ружинської районної ради Житомирської області

Відділ освіти райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ружинської районної ради Житомирської області. Форма закладу: комунальна неприбуткова установа. Засновник закладу: Ружинська районна рада Житомирської області. Місце знаходження закладу: Житомирська область, Ружинський район, смт. Ружин, вулиця Київська, 45. Основні вимоги до кандидатів: вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за спеціалізацією логопеда, олігофренопедагога, вчителя лікувальної фізкультури. Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до  конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– заповнену особову картку працівника (форма П-2) з автобіографією;
– дві фотокартки розміром 4х6 см;
– копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку;
– копію паспорта громадянина України;
– копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
– копію трудової книжки;
– копію військового квитка;
– згоду на збір та обробку персональних даних.
За достовірність поданих документів відповідальність несе кандидат. Кандидати, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до конкурсу не допускаються. Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит. Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково. Інформація про основні функціональні обов’язки вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя-реабілітолога, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти. Документи на участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Ружин, вул. Київська, 36, другий поверх. Телефон для довідок : 3-13-33, 3-14-31, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.