Відділом освіти райдержадміністрації щорічно проводяться Спортивні ігри для школярів Ружинщини

З метою організації дозвілля під час осінніх канікул відбулися фінальні змагання з міні-футболу. Команди району охоче взяли участь у цих змаганнях, адже це чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи. Серед закладів І-ІІІ ступенів особливою сміливістю та наполегливістю вирізнялася команда Роставицької ЗОШ І-ІІІ ст. Вони вибороли ІІІ місце. ІІ місце - у добре тренованих юнаків із Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст. Перемогу у напруженому матчі виборола команда Ружинської гімназії, показавши відмінну майстерність, волю до перемоги. Серед команд І-ІІ ступенів ІІІ місце виборола команда Чорнорудської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце - Бистріївської ЗОШ І-ІІ ст., І - Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів. Її перемога була прогнозованою, адже всі члени команди ретельні не лише на шкільних тренуваннях, а і сумліннозаймаються у ДЮСШ.

Наступного разу юні спортсмени зустрінуться на змаганнях із волейболу. Організатори змагань сподіваються, що такі зустрічі не лише спонукатимуть учнів до занять спортом, а і учитимуть здобувати нових знайомих, а, можливо, і друзів.