Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

30 жовтня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Черешнюк провів засідання колегії райдержадміністрації, у якому взяли участь керуючий справами районної ради Віктор Салюк, сільські голови, начальники управлінь, відділів та апарату райдержадміністрації, керівники установ та організацій району. Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Аліна Скрипнюк проінформувала присутніх про виконання програми економічного і соціального розвитку Ружинського району за III квартал 2018 рік. 20181030 090605

Начальник відділу організаційно – контрольної роботи та загального діловодства апарату райдержадміністрації Юлія Федорович ознайомила присутніх про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області за ІІІ квартал 2018 року. Про хід посіву озимих, збирання пізніх зернових культур та цукрових буряків доповіла начальник відділу агропромислового розвитку Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області Галина Телінкевич. Про   організаторську   роботу   виконкому Новочорнорудської сільської ради щодо впровадження у практичну діяльність   вимог   Закону України “Про    місцеве    самоврядування  в Україні” та здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади доповіла начальник відділу організаційно – контрольної роботи та загального діловодства апарату райдержадміністрації Юлія Федорович.

Колегія районної державної адміністрації заслухавши та обговоривши інформацію порядку денного взяла її до відома та з врахуванням пропозицій і доповнень винесла відповідні рішення.

Супрун

3-17-61