Шановні виборці району! Відділ ведення Державного реєстру виборців Ружинської райдержадміністрації інформує

Згідно ст.23 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець району має право на уточнення своїх персональних даних. Саме тому, просимо вас скористатися рубрикою «Особистий кабінет виборця» на офіційному веб-сайті ЦВК, або заздалегідь звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення персональних даних щодо усунення неточностей. Враховуючи те, що незабаром відбудуться “Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів” відповідно до Постанови ЦВК №156 від 12.10.2018 рекомендуємо звертатися заздалегідь. Обов’язково при собі мати паспорт громадянина України.
Звертайтеся за адресою: смт.Ружин, вул. Бірюкова 2, Ружинська РДА, 2 поверх, кабінет № 33.

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців