26 жовтня відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Засідання пройшло під керівництвом голови райдержадміністрації Людмили Біляк та членів комісії. На порядок денний було винесено та розглянуто 5 питань. Про вжиття заходів щодо функціонування об'єктів життєзабезпечення населених пунктів району в осінньо-зимовий пожежнонебезпечний період та стан протипожежного водопостачання в Ружинському районі доповів начальник Ружинського районного сектору УДСНС України в Житомирській області Володимир Федорович. Питання стану протипожежного водопостачання в Ружинському районі озвучив начальник Ружинського районного сектору УДСНС України в Житомирській області Федорович В.А.20181026 143210

Про стан підготовки, початку роботи та проходження опалювального сезону в загальноосвітніх закладах району в 2018 році доповів інженер технічної групи віддділу освіти райдержадміністрації Валерій Первушин. Про стан виконання робіт з технічного обслуговування димових та вентеляційних каналів в багатоповерхових будинках селища доповів начальник МКП "Господарник" Олександр Борецький. Начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та ЦЗ населення райдержадміністрації Анатолій Цехмейструк ознайомив присутніх про технічний стан гідроспоруд водних об'єктів за межами села Немиринці.

підготовку до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році та стану готовності захисних споруд на території району доповів начальник Ружинського районного сектору УДСНС України в Житомирській області Федорович В.А. Питання виділення паливо-мастильних матеріалів філії "Ружинський райавтодор" для ліквідації наслідків зимової стихії озвучив перший заступника голови райдержадміністрації Черешнюка О.М. Дані питання були обговорені членами комісії та було прийнято відповідні рішення.