На Житомирщині активно будують спортивні майданчики – вже 7 за один рік

Діти в Ушомирській громаді, відтепер зможуть займатися спортом та грати у футбол на новому майданчику із штучним покриттям. Це вже сьомий із 10 футбольних майданчиків, який запрацював на Житомирщині за кошти державного та місцевого бюджетів. Відкрили майданчик у с. Жабче сьогодні, 22 вересня, за участю голови ОДА Ігоря Гундича та народного депутата Володимира Арешонкова. «Якби такі майданчики будували у селах ще з десяток років тому, мали б більше спортсменів, більш здорове покоління та менше шкідливих звичок. Як батько розумію, на скільки важливе активне дозвілля дітей. Тому надолужуємо згаяне й активно включаємось у будівництво спортивних об’єктів.

На Житомирщині знімають незаконно поставлені бочки для випалювання вугілля

У Ємільчинському районі екологічна інспекція разом із  представниками поліції та влади області й району знімали незаконно поставлені бочки для випалювання вугілля. Особисто контролювали процес вчора, 19 вересня, заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький та голова Ємільчинської РДА Ігор Євтушок. «Продовжую виконувати доручення голови ОДА. Якщо хтось думає, що боротьба з незаконним випалюванням вугілля закінчиться лише попередженнями і постами на Фейсбуці, - той помиляється. Ємільчинський район: незаконні бочки, неоформлена земля, невідоме походження сировини.

„Запобігти! Врятувати! Допомогти!”

З метою недопущення пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій, профілактики загибелі людей 21 вересня на території Роставицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с.Роставиця було проведено громадську акцію «Запобігти!Врятувати!Допомогти!». Вогнеборці подарували присутнім гарний настрій та перевірили знання стосовно безпеки життєдіяльності. Подібні акції спрямовані навчати підростаюче покоління як діяти в умовах виникнення надзвичайної подій чи ситуацій. Для дітей в ігровій формі було проведено інструктаж, під час якого розповіли присутнім, які можуть виникнути надзвичайні події та нагадали до яких служб необхідно звертатися за допомогою у разі їх виникнення.

Відбулося засідання робочої групи по проведенню інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 04.09.2018 №291 "Про проведення інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 21 вересня відбулося чергове засідання під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Черешнюка  та членів робочої групи. В ході засідання члени робочої групи обговорили проблемні питання та внесли свої пропозиції щодо здійснення профілактичних заходів, спрямованих на формування здорового способу життя у дітей та молоді.20180921 110228

Після звернення на «гарячу лінію» Ігоря Гундича учасники ООС безкоштовно навчаються в агроколеджі

Три учасники операції об’єднаних сил (ООС), які звернулись влітку на «гарячу лінію» голови ОДА Ігоря Гундича, отримали можливість безкоштовно здобути освітню кваліфікацію бакалавра у Житомирському агротехнічному коледжі. Для того, аби військовослужбовці змогли навчатись на заочній формі за спеціальностями «Лісове господарство» та «Агроінженерія», голова ОДА вніс зміни до регіонального замовлення на підготовку фахівців у 2018 році – розпорядження № 346.

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 18 вересня  під головуванням голови районної державної адміністрації Людмили Біляк, розглянуто 2 питання. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.20180918 1610381

До уваги громадян району!

З метою реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» Ружинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував роботу "гарячої лінії" "Жодна дитина не повинна бути скривджена".
Графік роботи "гарячої лінії": щовівторка з 14:00 - 18:00.
Тел.: (04138 ) 3-13-47