Підготовка учителів перших класів до Нової української школи

Районний методичний кабінет відділу освіти Ружинської РДА постійно тримає в полі зору питання, що стосується впровадження в життя Нової української школи. З прийняттям закону України «Про освіту» Нова українська школа стартуватиме з 1 вересня 2018 року. Змінюється не тільки кількість років навчання (вона стає 12-річною), але і сам зміст і підходи до навчання. Нова українська школа орієнтована на майбутнє. За словами міністра освіти  і науки України Лілії Гриневич «…всі діти в Україні здобувають шкільну освіту. Саме з їхньої успішності, життєвого вибору та цінностей твориться майбутнє нашої країни.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес – проектів (далі Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7. Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Президент подписал Закон «Об особенностях государственной политики по обеспечению государственного суверенитета Украины на временно оккупированных территориях в Донецкой и Луганской областях»

Президент Петр Порошенко во время заседания Военного кабинета подписал Закон Украины «Об особенностях государственной политики по обеспечению государственного суверенитета Украины на временно оккупированных территориях в Донецкой и Луганской областях». Глава государства подчеркнул, что 20 февраля навсегда войдет в историю Украины как день трагический, когда 18-20 февраля Герои Небесной Сотни защитили наше право на будущее. Он напомнил также, что именно 20 февраля началась военная агрессия Российской Федерации против Украины. «Началась она с незаконной аннексии Крыма и даже медали себе отчеканили с датой 20 февраля», - отметил он.

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.  На черговому засіданні, яке відбулося 20 лютого 2018 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації О.М.Черешнюка, розглянуто 16 питань.

Украина остается преданной мирному решению проблемы освобождения оккупированных территорий - Президент

Подписывая Закон Украины «Об особенностях государственной политики по обеспечению государственного суверенитета Украины на временно оккупированных территориях в Донецкой и Луганской областях», Президент Петр Порошенко подчеркнул: «Украина остается преданной мирному решению проблемы освобождения оккупированных территорий». Глава государства отметил, что подтверждением этому является его твердая позиция, а также позиция Министерства иностранных дел, Парламента, народных депутатов, соответствующих министерств и ведомств в решительном отстаивании этого вопроса.

Президент вместе с супругой приняли участие в панихиде по погибшим Героями Небесной Сотни в Михайловском Соборе

Президент Петр Порошенко вместе с супругой Мариной Порошенко принял участие в панихиде по погибшим активистам Революции Достоинства. Богослужение в Михайловском Златоверхом Соборе отправил Святейший Патриарх Киевский и всей Руси-Украины Филарет. Святейший Патриарх отметил, что сегодняшняя молитва за лучших украинцев, которые отдали свою жизнь за свободу Украины. «Пока в Украине будут такие мужественные сыновья и дочери, Украина - непобедимая. И враг тоже должен это знать», - отметил Филарет. По его словам, обязанность всех украинцев не только помнить о подвиге Героев Небесной Сотни, но и молиться за них и не забывать, что со смертью жизнь не прекращается. «Смерть не является поражением.