11 липня в кабінеті голови райдержадміністрації Людмили Біляк відбулася виробнича нарада під головуванням в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області С. Козакова

В ході зустрічі обговорено питання стосовно передачі земельних ділянок, площами 22,5388 га (кадастровий номер 1825280800:07:000:0160), 12,52 га та 19,48 га, для створення громадських пасовищ, за межами населених пунктів Березянської сільської ради Ружинського району Житомирської області. За підсумками наради підписано відповідний меморандум.

«СПАРТАКІАДА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019 РОКУ»

05 липня 2019 року в м.Баранівка відбулася фінальна частина обласної Спартакіади серед державних службовців Житомирської області 2019 року. Змагання відбувалися з міні-футболу, волейболу, шашок, шахів та настільного тенісу. Команда Ружинського району була представлена в трьох видах: міні – футбол (ІІІ місце), волейбол (ІІ місце), шашки (IVмісце). В загальнокомандному заліку Наша команда виборола ІІ місце. Вітаємо з успішним виступом на змаганнях!

Всеукраїнська інформаційна кампанія "Я -громада" відбулася в селищі Ружин 5 липня

В містечку децентралізації всі бажаючі мали змогу поспілкуватися з координаторами різних напрямків про переваги та реальні досягнення даної реформи та обговорити можливості, якими вже сьогодні користуються члени об'єднаних територіальних громад.

Ботулізм – хворобу ліпше попередити, ніж лікувати

З настанням теплої весняно-літньої пори, з’являється загроза виникнення харчових отруєнь мікробного походження, тому що підвищення температури повітря до 20 ºС і вище сприяє не тільки збереженню мікроорганізмів, що потрапили на харчовий продукт, а й швидкому їх розмноженню і накопиченню. Харчові отруєння виникають внаслідок вживання саме тих харчових продуктів, в яких виникло масивне розмноження мікроорганізмів, або їх токсинів. Часто зустрічаються харчові отруєння переважно тяжкого перебігу, викликані токсинами, що виділяються при розмноженні палички ботулізму. Всі випадки захворювань пов’язані з споживанням продуктів харчування, виготовлених в домашніх умовах, а саме: консервовані м’ясопродукти, гриби, риба сушена, в’ялена та копчена, м’ясний паштет, які були куплені на стихійних ринках у невідомих осіб.

До початку жнивної компанії 2019 року співробітники Ружинського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області 03.07.2019 року провели інструктаж з працівниками Філії «Бистрицька» ТОВ СП «НІБУЛОН» у с. Бистрик.

Працівникам доведені основні правила пожежної безпеки щоб не допустити виникнення пожеж у місцях збирання, зберігання та переробляння нового врожаю. Було продемонстровано як за допомогою первинних засобів пожежогасіння можна ліквідувати пожежу на первинних її стадіях розвитку. Також співробітниками сектору доведено сумну статистику загибелі людей на водних об’єктах, правила перебування та відпочинку людей на них.

З 01 липня 2019 року проведено перерахунки пенсійних виплат

Статтею 7 Закону “Про Державний бюджет України на 2019 рік» визначено розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 липня розмір прожиткового мінімуму підвищено, що є підставою для перерахунку тих пенсій та їх складових, які визначають виходячи саме із цього показника. У зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, із 1 липня збільшився мінімальний розмір пенсії за віком із 1497 до 1564 грн. Мінімальна пенсійна виплата шахтарям зросла із 4491 до 4692 грн. (це три прожиткові мінімуми для осіб, що втратили працездатність), а мінімальна пенсія у разі втрати годувальника із числа військовослужбовців – із 2994 до 3128 грн. (два прожиткові мінімуми для осіб, що втратили працездатність).

Увага! Вибухонебезпечні предмети

На території нашої області під час другої світової війни велися інтенсивні бойові дії. У багатостраждальній землі до цього часу залишилася велика кількість вибухівки,яка під час польових робіт, все частіше з’являється на поверхні землі.Небезпечні знахідки і вибухи можуть продовжуватись ще протягом 200 і більше років, адже в піщаних і лісових ґрунтах, у заболоченій місцевості боєприпаси повністю знаходяться законсервовані і в будь-яку мить готові до дії. У лісах серед траншей і ровів, все ще лежать, іноді навіть складені у купи, снаряди і міни, а поруч люди косять сіно, збирають ягоди, гриби. Це створює реальну загрозу для їх життя. Зокрема, за поточний 2019 рік на території області групою піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Житомирській області здійснено 165 виїздів для ліквідації вибухонебезпечних предметів.