ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄНЬ МЕДОНОСНИХ БДЖІЛ

Вимоги законодавства України щодо безпеки медоносних бджіл від отруєнь при використанні засобів захисту рослин в сільському і лісовому господарстві визначаються:Законом України «Про бджільництво» від 22.02.2000р. № 1492 –III (зі змінами); Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (затверджені Постановою №1 Головного державного санітарного лікаря України від 03серпня 1998 року);«Державними санітарними правилами авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України» ДСП 382-96, затвердженими наказом МОЗ України від 18.12.96р. №382;Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини « Про затвердження Інструкції щодо попередження і ліквідації хвороб і отруєнь бджіл» від 30.01.2000р. № 9, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.02.2001р. за № 131/5322.Наказом Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук  № 184/82 від 20.09.2000 р. «Про затвердження нормативно-правових актів з питань розвитку бджільництва», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.10.2000 р. за № 736/4957.

До відома керівників підприємств, установ та організацій району!

Запрошуємо вас взяти участь у Національному форумі "Корольов.Космос.Житомир", який проводитиметься 1 червня 2019 року на базі Музею космонавтики ім.С.П.Корольова та Житомирського національного агроекологічного університету. На даному заході будуть тематичні експозиції, міні-дискусії, виставки, майстер-класи, конкурси тощо. В рамках Форуму заплановано проведення дискусійної платформи "Міжвідомча взаємодія з питань провадження космічної діяльності в Україні" з метою обговорення актуальних проблем та сучасних тенденцій використання космічних технологій у різних сферах життєдіяльності суспільства.

До уваги платників податків! Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» у травні 2019 року

20 травня 2019 року з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з головним державним інспектором Бердичівського управління ГУ ДФС у Житомирській області Галецьким Євгенієм Юліановичем на тему «Податок на нерухоме майно: хто з фізичних осіб, коли і скільки платитиме в Бердичеві у 2019 році». Телефонувати: 2-40-28
21 травня 2019 року з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку  «гаряча лінія» з заступником начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бердичівського управління ГУ ДФС у Житомирській області Заславською Наталією Володимирівною «Декларування осіб, які отримують доходи з джерел за межами України ».

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ, У РОДИНАХ ЯКИХ Є ДІТИ СТАРШЕ 14 РОКІВ

Відповідно до ст..21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Відповідно до п. 10 Положення про порядок призначення житлових субсидій, сукупних доходів для призначення субсидії обчислюється виходячи з доходів, нарахованих особам, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи. Відсутність паспортів даних у громадянина України, який досяг  чотирнадцятирічного віку, не дає можливості отримати  інформацію про доходи за період, який враховується для розрахунку та призначення субсидії, а тому унеможливлює здійснити призначення або порахунок житлових субсидій.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Оголошення: До уваги платників страхових внесків та підприємств, які здійснюють відшкодування витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах. Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року   №628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» в Житомирській області виконання функцій територіальних управлінь здійснюватиме головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. Для обліку страхових внесків та для здійснення розрахунків на виконання вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» головним управлінням в області відкриті  рахунки:
25605306649 – для акумуляції страхових внесків від підприємств, організацій і установ (4%,32%,42%);
25604307649 – для акумуляції страхових внесків від застрахованих осіб (1%-5%);

5 запитань про субсидії — Кабінет міністрів України

• Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами? Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк. Тим, у кого будуть борги, буде запропоновано перейти на безготівкову монетизацію субсидій. Вона працює /так/
  • Кому потрібно повторно звернутися з документами? Повторно із Заявою та Декларацією про доходи потрібно звернутися лише тим, чиї справи розглядала Комісія, орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, тим домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї.

До уваги платників податку на нерухоме майно!

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що відповідно до норм ст. 266 Податкового кодексу України податкове/податкові повідомлення - рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).