Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу…

Цікаво провести перший місяць літнього відпочинку з 29 травня по 15 червня 2018 року змогли школярі у пришкільних таборах з денним перебуванням на базі 17 закладів загальної середньої освіти та з 29 травня по 06 травня 2018 року в літніх мовних таборах на базі 21 закладу загальної середньої освіти. Пришкільні табори відпочинку – це не лише місце перебування дитини в час, коли батьки працюють, а й справжнє змістовне дозвілля для дітей з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями. 564 дітей відпочили у пришкільних таборах з денним перебуванням. Це діти, насамперед, пільгових категорій: діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, постраждалі від аварії на ЧАЕС, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані діти, діти учасників АТО.

Питання проведення ремонту автошляхів у Ружинському району було актуальним у всі часи

image 0 02 05 84726b0c08df788ec1e1b9b93f30f1742e3cdc59ecbace93be15ff10825849ea VНа сьогодні - це першочергове завдання для керівництва нашого району, яке потрібно реалізувати найближчим часом. В цьому році розпочато ремонтні роботи доріг обласного значення. На даний час проводиться ямковий ремонт дороги (О060306 Бердичів – Вчорайше – Ружин – Городок), а це близько сорока кілометрів. За даними управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації в поточному році підрядники в рамках експлуатаційного утримання доріг ліквідували 16511 м2 ямковості у межах сіл: Звиняче, Нова Чорнорудка та Чорнорудка. Надалі роботи з ямкового ремонту даної дороги буде продовжено. Підрядна організація продовжує роботу в напрямку Вчорайшого, а далі до Ружина та кордону Ружинського і Погребищанського районів. Також управління дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації визначає місця для розміщення габаритно-вагових комплексів, що дасть змогу запобігти руйнуванню відремонтованих доріг. image 0 02 05 3095d5f1f67cee06e401eae44b93f7f74d6cf2d56d493ce2f2c853a4b0862aa9 V

Компанія ТОВ "Франдеса України" та ФОП Н.С.Малик організували захід для представників сільськогосподарських підприємств до Дня поля: "Ефективність застосування пестицидів та інтенсивне вирощування сільськогосподарських культур (Республіка Білорусь)"

Даний захід відбувся на базі сільськогосподарського кооперативу "Колос" в селі Польова Лисіївка Калинівського району Вінницької області. В даному заході взяли участь головний спеціаліст відділу агромпромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Богуш та керівники

IMG beec99498bc7d625d6ce588e17886112 V1

селянсько-фермерських господарств Ружинського району. Учасники заходу мали змогу подивитися на результативність застосування пестицидів для вирощування зернових культур.                         IMG 813cf5deffd19425836da744e0a5ed34 V1

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Службою у справах дітей райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На засіданні, яке відбулася 14 червня під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Біляк, розглянуто 11 питань. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, ЯКУ СПОНСОРУЄ Міністерство Торгівлі США, інформує

про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року. Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.
Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємств
  • Представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району
  • Представники університетів/технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці
  • Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій

До 25-річчя заснування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ружинського району

та за сприяння директора терцентру Володимира Туранського, на території біля адмінприміщення проводяться роботи по встановленню природного каменю з написом на гранітній дошці «габро». Роботи виконують соціальний робітник Василь Пахолюк та водій терцентру Володимир Сіренко.

Це перемога України – Президент про ухвалення Закону про антикорупційний суд

Президент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним. «Це є перемога. Перемога України. Перемога українського народу. Моя перемога, як Президента України. Перемога українського Парламенту на чолі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Перемога українського Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», - зазначив Глава держави. За його словами, це рішення також є перемогою кожного народного депутата з 315, які проголосували за президентський законопроект і відкрили «зелене світло» створенню Вищого антикорупційного суду України. «Сьогодні ми завершили формування антикорупційної інфраструктури», - підкреслив Петро Порошенко.