• Інвестиційна привабливість Ружинського району
  • Інвестиційні пропозиції Ружинського району на 2018 рік

Інвестиційна пропозиція - Вільна земельна ділянка
Площа – 0,20 га
Залізничне сполучення – відстань до залізничної станції Чорнорудка – 22 км.
Відстань до Житомира – 110 км.

Земельна ділянка с. Трубіївка

Земельна ділянка в розмірі 9,4 га знаходиться за межами населеного пункту. Колишня територія господарського двору, площа рівнина. До населеного пункту приблизно 1 км. На території наявні стовпи ліній електропередач є можливість підключення в межах 1,0 км. Можливе підключення газопостачання до 1 км.

Вільна земельна ділянка

Напрям використання в минулому – Земельна ділянка на якій в минулому була розташована радіорелейна вишка. Можливі напрямки подальшого використання – Земельна ділянка під будівництво, можливо АЗС. Площа, м2 – 1,7 га  Форма власності – Державна (належить Житомирській ОДА) Можлива форма передачі приміщення – продаж, оренда
Характеристика
Цільове призначення: земля транспорту, зв’язку та промисловості. На території розташовано житловий будинок, гаражі, технічне приміщення.

Вільна земельна ділянка

Інвестиційна пропозиція - Вільна земельна ділянка під будівництво автозаправочної станції
Назва – Земельна ділянка
Можливі напрями подальшого використання – земельна ділянка під будівництво автозаправочної станції
Форма власності - комунальна
Площа – 1,0000 га
Наявність інфраструктури:
водопостачання – 500 м

Назва – Земельна ділянка
Напрями використання в минулому –  Райагропостач Ружинське ВАТ (нафтобаза)
Можливі напрями подальшого використання – нафтобаза
Площа – 0,70га
Форма власності – приватна
Можлива форма передачі приміщення – власність (знаходиться в банку Аваль під заставою)
Залізничне сполучення – відстань до залізничної станції Чорнорудка – 100 м.
Відстань до Житомира –  89 км.