• На головну
  • Відділ ведення Державного реєстру виборців
ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ АПАРАТУ РУЖИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 Підпорядкованість: ВІДДІЛ АДМІНІСТРУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 Начальник відділу: МЕЛЬНИК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
Головний спеціаліст відділу: ШАХРАЙ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА 
Спеціаліст відділу: Тищук Олена Сергіївна
Адреса: Житомирська область, смт Ружин, вул.Бірюкова, 2 кабінет 33

Телефон: (04138) 3-15-38
Графік роботи: понеділок — четвер з 08:45 — 18:00
п”ятниця — 09:00 — 17:00
Обідня перерва з 13:00 до 14:00 

Вас вітає відділ ведення Державного реєстру виборців

З 22 лютого 2007 року набрав чинності Закон України „Про Державний реєстр виборців ”.
Розпорядженням голови Ружинської райдержадміністрації в грудні місяці 2007 року створено відділ ведення Державного реєстру виборців, в обов’язки якого входить ведення Реєстру громадян Ружинського  району, які мають право голосу.
Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система (банк даних), призначена для зберігання, обробки даних, які містять відомості та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України.
Комплексна система захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній “Державний реєстр виборців” забезпечує повний захист інформації відповідно до вимог нормативних документів системи технічного захисту інформації в Україні.
Поновлення бази даних Реєстру здійснюється працівниками щомісячно на підставі відомостей, які надаються відділу ведення Державного реєстру виборців до 5 числа кожного місяця суб’єктами надання інформації.
Кожен громадянин має право перевірити правильність внесених про нього відомостей, і в разі необхідності, звернутися до відділу ведення Державного реєстру із заявою про внесення змін, уточнень, або доповнень до Реєстру. Виборець, який постійно не здатний самостійно пересуватися, може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу.
Для перевірки персональних даних виборця при собі мати документ, що посвідчує особу і громадянство виборця – паспорт громадянина України.
Ознайомитися з Реєстром виборців можна в робочі дні тижня з 9.00 до 17.00 в приміщенні райдержадміністрації за адресою:
смт Ружин, вул. Бірюкова, 2 , каб. №33, (2 поверх).

Законодавство
У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців керується такими нормативними актами:
Закон України "Про Державний реєстр виборців - Конституція України; - Кодекс України “Про адміністративні правопорушення ” - Закон України “Про вибори Президента України ” - Закон України “Про вибори народних депутатів України" - Закон України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів" - Постанова Кабінету Міністрів “Про затвердження типових положень про орган (відділ) ведення Державного реєстру виборців та про регіональний орган (відділ) адміністрування Державного реєстру виборців ”. - Розпорядження Кабінету Міністрів “Про затвердження плану заходів, пов’язаних з формуванням інформаційно-телекомунікаційної системи Державного реєстру виборців ”. - Закон України “Про засади запобігання і протидії корупції ”. - Постанови ЦВК.

Права виборців

Законом України «Про Державний Реєстр виборців» передбачено, що кожний виборець має право:
- подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;
- отримувати інформацію про своє включення (не включення) чи включення (не включення) інших осіб до Реєстру;
- отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;
- одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;
- звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;
- оскаржувати в установленому законом порядку рішення/ дії чи бездіяльність органів Реєстру;
- захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.

Порядок звернення до органу ведення Реєстру

Відповідно до статті 19,20 Закону України "Про Державний реєстр виборців" виборець, який виявив, що не включений до Реєстру, а також у разі зміни своїх персональних даних може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання . При цьому виборець подає органу ведення Реєстру письмову заяву із зазначенням відомостей про себе і пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт.
Випадки, у яких необхідно звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців:
· якщо Вам виповнилося 18 років;
· якщо Ви набули громадянства України;
· якщо Ви змінили ПІБ чи місце проживання;
· якщо Ви повернулися після проходження військової служби;
· якщо під час проведення останніх виборів виявили неточності або відсутність у списку;
· якщо Ви повернулись з місць позбавлення волі;
· якщо Ви були зняті з обліку в Міністерстві закордонних справ (перебування або тимчасове проживання за кордоном).

Запит виборця до Реєстру

Кожний виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред’явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України. Виборець постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу.
У порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до будь якого органу ведення Реєстру, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання такої інформації:
1.за його власною виборчою адресою – щодо персональних даних усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою;
2.за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної раїни – кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземної країни.

Шановні виборці!

З метою забезпечення інформування громадськості про діяльність Державного реєстру виборців з 24 січня 2017 року почав роботу офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців, в якому буде розміщуватися інформація щодо діяльності органів Реєстру, їх контактні реквізити, нормативна база функціонування Реєстру, інформація про взаємодію Реєстру з виборцями та політичними партіями.
Адреса офіційного веб-сайту райдержадміністрації з переходом на рубрику - відділу ведення Державного реєстру виборців: https://ryzhin-rda.gov.ua/viddil-vedennia-derzhavnoho-reiestru-vybortsiv

До уваги мешканців району : Відділ ведення Державного реєстру виборців Ружинської РДА інформує: незабаром 21 липня відбудуться «Позачергові вибори народних депутатів України»

Згідно ст.23 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець району має право на уточнення своїх персональних даних. Тому відділ ведення Державного реєстру виборців Ружинської РДА просить Вас, шановні виборці району, заздалегідь звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення персональних даних і усунення при необхідності недоліків. При собі мати паспорт громадянина України. Крім того можна скористатися рубрикою «Особистий кабінет виборця» на офіційному веб-сайті ЦВК , де внесення своїх персональних даних заповнюється на українській мові та в повному обсязі. 29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

PrintEmail

До уваги мешканців району!

   До уваги мешканців р-ну : Відділ ведення Державного реєстру виборців Ружинської РДА інформує: незабаром 31 березня відбудуться Чергові вибори Президента України.

Згідно ст.23 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець району має право на уточнення своїх персональних даних. Тому відділ ведення Державного реєстру виборців Ружинської РДА просить Вас, шановні виборці району, заздалегідь звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення персональних даних і усунення при необхідності недоліків. При собі мати паспорт громадянина України. Крім того можна скористатися рубрикою «Особистий кабінет виборця» на офіційному веб-сайті ЦВК , де внесення своїх персональних даних заповнюється на українській мові та в повному обсязі.    Також звертаємо Вашу увагу, що трапляються випадки коли у списках виборців присутні виборці, які на день голосування є померлими. При виявленні таких випадків, прохання до родичів померлих звернутися до відділу Державного реєстру виборців та надати документи, що підтверджують факт смерті.Надаємо зразки заяв щодо подання до відділу ведення Державного реєстру виборців у разі внесення змін до персональних даних.   

     Наша адреса: смт Ружин , вул. Бірюкова 2, Ружинська РДА, 2 поверх, кабінет № 33.

PrintEmail

З метою забезпечення плідної співпраці між відділом ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації та виборчими комісіями під час проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад, об’єднаних територіальних громад

та відповідних сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 23 грудня 2018 року, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації та члени Вчорайшенської сільської виборчої комісії відвідали тренінг, який проводили представники Міжнародної фундації виборчих систем в Україні (IFES). Тренінг відбувся 27 листопада в приміщенні райдержадміністрації м. Бердичів. На даному тренінгу висвітлювалися питання проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад, об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, які мають відбутися 23 грудня 2018 року. 20181127 114443

PrintEmail

Шановні виборці району! Відділ ведення Державного реєстру виборців Ружинської райдержадміністрації інформує

Згідно ст.23 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець району має право на уточнення своїх персональних даних. Саме тому, просимо вас скористатися рубрикою «Особистий кабінет виборця» на офіційному веб-сайті ЦВК, або заздалегідь звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення персональних даних щодо усунення неточностей. Враховуючи те, що незабаром відбудуться “Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів” відповідно до Постанови ЦВК №156 від 12.10.2018 рекомендуємо звертатися заздалегідь. Обов’язково при собі мати паспорт громадянина України.
Звертайтеся за адресою: смт.Ружин, вул. Бірюкова 2, Ружинська РДА, 2 поверх, кабінет № 33.

PrintEmail