ban 1

gerb

«Кубок Житомирської області з футболу пам’яті Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

06 та 12 квітня 2019 року відбувся попередній раунд розіграшу Кубка області з футболу. Згідно жеребкування команді ФК «Ружин» протистояли гравці команди СК «ТЕХНОФОН» (Любарський р-н). 06 квітня 2019 року на СК «Ружинський» відбулася перша зустріч двоматчевого протистояння. Гра відбувалася за рівної боротьби, де наша команда мала не одну можливість для взяття воріт. В першому таймі гості зі штрафного відкрили рахунок, який протримався до кінця матчу. Вже у другому матчі на стадіоні «Колос» смт Любар Наша команда поступилася з рахунком 3 – 1. Відкрили рахунок господарі, а в другому таймі красивим ударом рахунок зрівняв Олександр Кича. Невдовзі пропустили з рикошету курйозний гол. Так як втрачати було нічого, всі сили було кинуто в атаку – поперечина, вихід віч на віч, удари в ствір воріт, все було... але в результаті отримали контратаку та третій гол у власні ворота. СК «ТЕХНОФОН» переходить у наступний раунд розіграшу Кубка.

Команда ФК «Ружин» дякує приватному підприємству «Ташир» за спонсорську допомогу для участі в розіграші Кубка Житомирської області з футболу пам’яті Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ.

Завідуючий сектору                                                                Р.С.Костюмінський