ban 1

gerb

 

Знайомтесь з лауреатом обласного конкурсу «Учитель року-2017» в номінації «інформатика»

Мрію стати вчителем математики, інформатики Цехмейструк Володимир Васильович  плекав з дитинства. Ще у шкільні роки він був активним учасником районних та обласних конкурсів, олімпіад та ставав їх призером. Сьогодні це талановитий, умілий учитель, майстер педагогічної праці Роставицької ЗОШ І-ІІІ ст. Забезпечує високий рівень навчання та виховання. Велику увагу приділяє формуванню духовного світу учнів, формує вміння жити у сучасному суспільстві. За роки викладання інформатики набув чималого досвіду, розробив власну систему дидактичних завдань, якими щедро ділиться з вчителями інформатики району. Вчителю притаманні творчий неспокій, педагогічний такт, відповідальність за доручену справу, щирість  і чуйність у взаєминах із людьми, ерудиція, тому він користується заслуженим авторитетом серед колег та батьків.


Володимир Васильович велику роботу проводить щодо підготовки учнів до олімпіад, конкурсів. Його  учні є переможцями районних олімпіад з ІКТ, учасниками обласних олімпіад.
В цьому році Цехмейструк В. В. взяв участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2017» в номінації «інформатика» і став переможцем районного етапу та лауреатом обласного етапу, виборовши 4 місце серед 28 учасників конкурсу. Конкурс проходив у 2 етапи протягом 4-х днів.Конкурсні випробування проводились з «тестування з фахової майстерності», «практична робота», «майстер-клас», «навчальний проект», «експертиза підручника», «урок».
Конкурс проводився з  метою  виявлення і  підтримання  творчої  праці    вчителів,   підвищення   їх   професійної   майстерності, популяризації педагогічних здобутків. Ми гордимося тим, що маємо таких вчителів.

PrintEmail