• На головну
  • Вакансії
  • УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії В провідного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі, Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії В провідного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі, Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом від 16.07.2019 № 5-к

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії В

провідного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі,

Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області

 

Загальні умови
Посадові обов’язки

1.Координує діяльність у сфері малого та середнього підприємництва, здійснює виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у районі.

2.Надає відповіді про виконання контрольних документів і розпоряджень райдержадміністрації голови районної державної адміністрації.

3.Забезпечує здійснення відповідно до чинного законодавства діяльності з перевезення пасажирів приватними перевізниками та координація їх діяльності у даній сфері.

4.Організовує та бере участь у проведенні конкурсів на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування.

5.Бере участь у проведенні засідань координаційної ради з питань розвитку підприємництва та оформлення протоколів засідань.

6.Виконує обов’язки начальника штабу спеціалізованої служби матеріального забезпечення цивільної оборони Ружинського району.

7.Передає телефонограми та повідомлення.

8. Постійно готує інформацію для наповнення сторінки у соціальній мережі «Фейсбук» - «Інвестиційна привабливість Ружинського району».

9. Розробляє та організовує реалізацію заходів, спрямованих на ріст інвестиційних ресурсів, створення сприятливого інвестиційного клімату в районі.

10. Сприяє реалізації державної цінової політики та проведенні моніторингу її впливу на районному ринку товарів та послуг.

11. Здійснює підготовку відповідних інформаційних матеріалів щодо економічного потенціалу та інвестиційних можливостей району.

12. Забезпечує здійснення кадрової роботи у відділі.

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 3810,00 грн., інші надбавки, доплати та премії – відповідно до ст.52 Закону України “Про державну службу”.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Перелік документів, необхідних для участі
в конкурсі, та строк їх подання

1) Копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби до якої додається резюме у довільній форм;.

3) письмова заява, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

 

Документи подаються до 17:00, 02 серпня 2019 року,

за адресою: Житомирська область, смт. Ружин, вул. Бірюкова, 2, кабінет № 31

 

Додаткові (необов’язкові) документи заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби
Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування 07 серпня 2019 року, о 15:00,Житомирська область, смт. Ружин, вул. Бірюкова, 2, кабінет № 31
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Мамчур Ліна Федорівна, (04138) 3-17-61,

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи Не потребує
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності
Вимога Компоненти вимоги
1. Уміння працювати з комп’ютером

рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point); навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет;

 

2.

Необхідні ділові якості

(розмістити за пріоритетністю)

здатність концентруватись на деталях;

уміння працювати в команді;

оперативність;

вимогливість,

стресостійкість

3.

Необхідні особистісні якості

(розмістити за пріоритетністю)

дисциплінованість;

відповідальність;

наполегливість;

Професійні знання
1. Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України «Про державну службу»;

- Закону України «Про запобігання корупції»

2. Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закон України «Про автомобільний транспорт»

Закону України «Про місцеві державні адміністрації»;

Закон України «Про інвестиційну діяльність»

 

 

 

PrintEmail