Увага! Вибухонебезпечні предмети

На території нашої області під час другої світової війни велися інтенсивні бойові дії. У багатостраждальній землі до цього часу залишилася велика кількість вибухівки,яка під час польових робіт, все частіше з’являється на поверхні землі.Небезпечні знахідки і вибухи можуть продовжуватись ще протягом 200 і більше років, адже в піщаних і лісових ґрунтах, у заболоченій місцевості боєприпаси повністю знаходяться законсервовані і в будь-яку мить готові до дії. У лісах серед траншей і ровів, все ще лежать, іноді навіть складені у купи, снаряди і міни, а поруч люди косять сіно, збирають ягоди, гриби. Це створює реальну загрозу для їх життя.

PrintEmail

Пожежна безпека житлових будинків

Статистика свідчить що станом на 07 жовтня 2019 року на території Ружинського району виникло 77 пожеж, у вогні загинуло 2 мешканці району. Вогнем знищено та пошкоджено 27 будівель та споруди, матеріальні збитки завдані вогнем складають майже мільйон гривень. Практика показує, що щорічно під час опалювального сезону збільшується кількість пожеж в житлових будинках, а причинами їх виникнення є прилади опалення. Не важко зрозуміти, що з настанням холодів всі громадяни намагаються обігріти свої оселі. Адже під час опалювального сезону найпоширенішими причинами, є порушення експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання. Про це знає кожен, та не кожен дотримується правил. І прикро, бо за свої помилки люди платять занадто дорогою ціною – життям.

PrintEmail

Увага! Вибухонебезпечні предмети

На території нашої області під час другої світової війни велися інтенсивні бойові дії. У багатостраждальній землі до цього часу залишилася велика кількість вибухівки,яка під час польових робіт, все частіше з’являється на поверхні землі.Небезпечні знахідки і вибухи можуть продовжуватись ще протягом 200 і більше років, адже в піщаних і лісових ґрунтах, у заболоченій місцевості боєприпаси повністю знаходяться законсервовані і в будь-яку мить готові до дії. У лісах серед траншей і ровів, все ще лежать, іноді навіть складені у купи, снаряди і міни, а поруч люди косять сіно, збирають ягоди, гриби. Це створює реальну загрозу для їх життя. Зокрема, за поточний 2019 рік на території Ружинського району виявлено 80 вибухонебезпечних предметів, а саме: с.Вчорайше снаряд 150мм-1шт., с. Чорнорудка міна 82мм.-5 шт., с.Вільнопілля артилерійський снаряд 152мм.-5 шт., с. Білилівка артилерійський снаряд 76мм.-3 шт., с.Вільнопілля артилерійський снаряд 152мм.-66 шт.. Групою піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Житомирській області дані вибухонебезпечні предмети ліквідовані.

PrintEmail

Звернення до мешканців Житомирщини

Суха вітряна погода негативно впливає на ситуацію з пожежами в області. Щодоби від 30 до 90 виїздів здійснюють рятувальники ДСНС на ліквідацію пожеж та їх наслідків. В основному до займань призводить недотримання громадянами правил пожежної безпеки на присадибних ділянках, під час використання відкритого вогню, спалювання сміття, сухостою на відкритій території, і як наслідок – перекидання вогню на дерев’яні господарські споруди, житлові будинки, запаси сухого корму. Створюється загроза екосистемам. Необачні громадяни отримують травми, несумісні з життям. 6 квітня в смт Довбиш Баранівського району під час гасіння загоряння сухої трави біля власного обійстя загинула пенсіонерка. ЇЇ чоловік згодом помер від отриманих травм у лікарні. 9 вересня у с. Заріччя Коростенського районупід час самостійного гасіння пожежі отримала опіки обличчя місцева мешканка, 1952 р.н.

PrintEmail