ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РУЖИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АДРЕСА: вул. Бірюкова,2 смт.Ружин
ФАКС: 8 (04138) 3-01-51
ЕЛЕКТРОННА ПОЧТА : ruztsnap@ukr.net
ГРАФІК ПРИЙОМУ СУБ’ЄКТІВ ЗВЕРНЕНЬ У ЦЕНТРІ:
ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, ЧЕТВЕР – з 8.45 до 18.00 год.
ВІВТОРОК — з 8.45 до 20.00 год.
П'ЯТНИЦЯ - з 9.00 до 17.00 год.
ЦЕНТР ПРАЦЮЄ БЕЗ ОБІДНЬОЇ ПЕРЕРВИ

Хмельницька Тетяна Іванівна - начальник Центру надання адміністративних послуг  
            Виноград  Тетяна Сергіївна - адміністратор Центру надання адміністративних послуг 
            Кропивницька Олена Анатоліївна  - адміністратор Центру надання адміністративних послуг 

 

 

SMS маяк контролюйте своє

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Житомир

2017

З метою забезпечення захисту речових прав, економічних інтересів громадян та інвесторів, зменшення ризиків незаконного заволодіння нерухомим майном розпорядженням Кабінету Міністрів України № 789-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо інформування у сфері державної реєстрації  речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» запроваджено пілотний проект щодо інформування українських громадян про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, а також сповіщання власників про те, хто з користувачів реєстру цікавився їхнім майном.

Даний сервіс є дієвим засобом запобігання шахрайств із нерухомістю шляхом використання підроблених документів, зокрема судових рішень.

Дана сервісна послуга надається технічним адміністратором Державного реєстру прав з використанням телекомунікаційних засобів за бажанням фізичної або юридичної особи на платній основі.

 

Сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об’єктів нерухомого майна передбачає два варіанти рівня контролю, а саме:

       
 

ПОСЛУГА

Інформування про зміну статусу об’єкта нерухомого майна

-          миттєве сповіщення про зміну статусу

-          можливість своєчасно відреагувати на зміни та звернутись до реєстратора, правоохоронних органів і суду для скасування незаконних реєстраційних дій

  Вартість послуги 30 гривень на місяць за 1 об’єкт
 
 

ПОСЛУГА

Інформування про подані/отримані заяви щодо об’єкта нерухомого майна

-          миттєве попередження про початок реєстраційних дій

-          інформування про перебіг реєстраційної процедури та прийняті рішення

-          можливість запобігання незаконним реєстраційним діям

  Вартість послуги 300 гривень на місяць за 1 об’єкт
 

 

 

 

 

 

 

Оплата послуг сервісу здійснюється за допомогою платіжних систем Visa або MasterCard

Інноваційний сервіс інформує:

  • фізичних та юридичних осіб про зміну статусу об'єктів нерухомого майна в реєстрі;
  • власників нерухомого майна про подання заявок на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо об'єктів нерухомого майна, а також дату і час реєстрації таких заяв.
СЛІД ЗНАТИ !!! Якщо відомості про Ваш об’єкт нерухомості НЕ було внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, тобто останню реєстрацію прав було проведено до 1 січня 2013 року, то для того, щоб скористатись послугою SMS-маяк спочатку потрібно звернутися до державного реєстратора для проведення відповідної реєстрації.
   
 

Щоб скористатися новою послугою потрібно:

 

З цього моменту власник зможе дізнатися про всі зміни в реєстрі через SMS-повідомлення на власний телефон, у вигляді електронного листа, а також через сповіщення в кабінеті користувача програми SMS-Маяк. Сервіс SMS-Маяк суттєво підвищує шанси на оперативне реагування й ефективний захист ваших порушених прав, адже часовий фактор у даному питанні є одним із найважливіших моментів.

Отримуйте сповіщення про факт подання та суть заяви про зміну статусу об’єкта, а також про прийняття рішення щодо зміни статусу та своєчасно звертайтесь до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій, а також до  Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України зі скаргою на рішення державного реєстратора або до суду з позовною заявою про скасування проведених реєстраційних дій.

Отримуйте сповіщення про факт подання та суть заяви про зміну статусу об’єкта, а також про прийняття рішення щодо зміни статусу та вчасно звертайтесь до державного реєстратора та до суду і зупиніть незаконні дії щодо Вашого об’єкта нерухомого майна.

 

 

ОТЖЕ !!!

 

Відтепер Ви маєте можливість бути проінформованими про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з Вашою нерухомістю, а відтак, оперативно відреагувати та захистити свої законні права.