ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РУЖИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АДРЕСА: вул. Бірюкова,2 смт.Ружин
ФАКС: 8 (04138) 3-01-51
ЕЛЕКТРОННА ПОЧТА : ruztsnap@ukr.net
ГРАФІК ПРИЙОМУ СУБ’ЄКТІВ ЗВЕРНЕНЬ У ЦЕНТРІ:
ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, ЧЕТВЕР – з 8.45 до 18.00 год.
ВІВТОРОК — з 8.45 до 20.00 год.
П'ЯТНИЦЯ - з 9.00 до 17.00 год.
ЦЕНТР ПРАЦЮЄ БЕЗ ОБІДНЬОЇ ПЕРЕРВИ

Хмельницька Тетяна Іванівна - начальник Центру надання адміністративних послуг  
            Виноград  Тетяна Сергіївна - адміністратор Центру надання адміністративних послуг 
            Кропивницька Олена Анатоліївна  - адміністратор Центру надання адміністративних послуг 

 

 

Відбувся семінар-навчання «Практичне застосування норм чинного законодавства адміністраторами центрів надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації»

Метою семінару є удосконалення та оновлення знань, навичок та надання методичної допомоги адміністраторами ЦНАП Ружинської райдержідміністрації у сферах державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. В ході семінару виступили Бистрицька О.О.– начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів  Управління державної реєстрації, Сахненко Т. М.– заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації.

Основні питання, які обговорювалися стосувалися особливості прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації громадських формувань, проблемні питання у роботі з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, справляння коштів за надання послуг у сфері державної реєстрації.