Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 01 січня 2020 року під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації А.М. Марущака, на порядок денний винесено та розглянуто 9 питань. Розглядались такі питання: зняття з соціального супроводу сімей та продовження терміну дії договору про здійснення соціального супроводу сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

PrintEmail

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 22 жовтня 2019 року під керівництвом т.в.о. голови райдержадміністрації А.М.Марущака, на порядок денний винесено та розглянуто 22 питаня. Розглядались такі питання: надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про визначення способу участі у вихованні дитини; зняття з соціального супроводу сімей та виведення з обліку сімей, які потрапили в складні життєві обставини; звіт про стан утримання, виховання та розвиток дітей у ПС.

PrintEmail

30 вересня – День усиновлення

Кожен рік, в останній день вересня, в Україні відзначається День усиновлення, який став днем здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей. Дату запровадили 10 років тому, щоб привернути увагу до проблем усиновлення та наголосити: кожна дитина потребує виховання в сім’ї. Так і в смт. Ружин, у кафе-піцерії «Перлина» Рачука Сергія Михайловича та Тетяни Іванівни, за підтримки райдержадміністрації та районної ради, ПП Зайчук Н.В., ПП Кравчук Л.В., районної музичної школи, відбулося свято «Мрію про тата і маму збуваються», яке було організоване службою у справах дітей.   Це свято, для тих, хто відкрив дитині своє серце, розділив з нею свою любов і душевне тепло. Варто відзначити, що на сьогоднішній день на території Ружинського району проживає 83 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі ці діти виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та перебувають під опікою/піклуванням.

PrintEmail

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.На черговому засіданні, яке відбулося 20 серпня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Л.О. Біляк, на порядок денний винесено та розглянуто 15 питань. Розглядались такі питання: виведення з облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини; визначення днів і годин побачень з дитиною. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

PrintEmail