Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує:

 з метою прогнозування потреб та ефективного використання бюджетних коштів на підтримку розвитку аграрного сектору Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України». Проектом Закону визначаються основні засади створення та функціонування Державного виплатного агентства та державного аграрного реєстру. Виробник сільськогосподарської продукції (фізична особа – підприємець чи юридична особа) може пройти процедуру реєстрації в єдиному реєстрі шляхом створення особистого електронного кабінету та автоматично отримати інформацію про всі види державної допомоги, критерії участі у них, а також попередню інформацію про його відповідність тим чи іншим критеріям та можливість прийняти участь у тій чи іншій програмі підтримки шляхом подачі он – лайн заявки. Реєстрація за посиленням: https://farmercard.agrianalytica.com/register_reg Інформацію щодо реєстрації можна отримати за телефонами Укрдержфонду: (044) 223-35-86;( 044) 225-85-30; (066) 077-76-12;  (097) 578-46-51; (050) 914-35-43.

PrintEmail

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

доводить до відома, що за повідомлення Мінагрополітики України у січні 2019 року Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» за підтримки ряду аграрних компаній започатковано освітній проект «Агрокебети» з підготовки аграрних менеджерів у рамках пілотної магістерської програми на базі факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і прородокористування України. Метою програми є підготовка мультифункціональних спеціалістів нового формату для аграрного сектору, які володіють знаннями одночасно у всіх сферах аграрного виробництва. Програма навчання розрахована на 1,5 роки (вересень 2019 – грудень 2020 року). Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті проекту «Агрокебети» https: (agrokebety.com). Додаток: Лист Мінагрополітики України на одн. арк. в одн. прим.

Attachments:
Download this file (2162-1-19-19.pdf)2162-1-19-19.pdf

PrintEmail

В райдержадміністрації відбулась робоча зустріч з головами фермерських господарств району

22 січня начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Галина Телінкевич провела робочу зустріч з головами фермерських господарств району. На порядок денний було винесено ряд питань, що стосувалися підсумкових показників по виробництву сільськогосподарської продукції за 2018 рік фермерськими господарствами, та шляхи покращення результатів виробництва, фінансової підтримки фермерських господарств за рахунок коштів державного і обласного бюджету, участі фермерських господарств у соціальних проектах на селі, формування об’єднання фермерських господарств для досягнення більш рентабельного виробництва і підвищення соціальних гарантій, як членів так і особистих селянських господарств та дотримання чинного законодавства з питань оплати.

PrintEmail