ban 1

gerb

 

Звіт про результати відстеження результативності регуляторного акту

 1. 1.Вид та назва регуляторного акта
  Розпорядження голови Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області від 06.08.2014 року № 180 «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області»
  2.Назва виконавця заходів з відстеження.
  Відділ економічного розвитку і торгівлі Ружинської районної державної адміністрації

 1. 3.Цілі прийняття акта.

Основними цілями прийняття даного регуляторного акту були:

-         Затвердити порядок та принципи роботи Центру надання адміністративних послуг.

 1. 4.Строк виконання заходів з відстеження результативності.

з 22 жовтня 2018 по 30 листопада 2018 року

 1. 5.Тип відстеження.

Періодичне відстеження.

 1. 6.Метод одержання результатів відстеження результативності.

     Для проведення відстеження був застосований статистичний метод.

 1. 7.Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були використані дані надані Центром надання адміністративних послуг.

 1. 8.Кількісні та якісні значення показників результативності.

Адміністративні послуги надаються за принципом прозорості, відкритості та послідовності дій. Забезпечується інформованість суб’єктів звернення про перелік адміністративних послуг, які надаються по спрощеній системі за принципом «єдиного вікна».

Протягом 2016 року було надано 9246 адміністративних послуг, 2017 році - 6306. Станом на 30.11.18 року Центром надано 6670 адміністративних послуг.

У 2016 році сама більша кількість наданих адміністративних послуг у зв’язку з тим, що до переліку входили міграційні послуги (приписка/виписка). У квітні 2016 року було розширено повноваження органів місцевого самоврядування, а саме в частині приписки і виписки, через що зменшилися кількісні показники наданих адмінпослуг через ЦНАП, так як даних послуг в їх переліку вже немає.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначеності цілій.

За період дії регуляторного акту значно спростилася система надання адміністративних послуг. Суб’єкти звернень мають змогу отримати ряд адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна».

Також регуляторний акт має позитивні результати щодо забезпечення прозорість, відкритісті та послідовністі дій при наданні адміністративних послуг.

Виходячи з вище визначеного, розпорядження голови райдержадміністрації від 06.08.2014 року № 180 «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області» , вважаємо за необхідне залишити без змін.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                  А.М. Марущак