ban 1

gerb

 

Звіт про результати відстеження результативності регуляторного акту

 1. 1.Вид та назва регуляторного акта
  Розпорядження голови Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області від 23.08.2013 року № 243 «Про визначення Умов конкурсу з визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування» зареєстровано в Ружинському районному управлінні юстиції 9 вересня 2013 року за № 5/301.
  2.Назва виконавця заходів з відстеження.
  Відділ економічного розвитку і торгівлі Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області.

3.Цілі прийняття акта.
Державне регулювання пасажирських перевезень, обмеження монополізму при наданні транспортних послуг, вибору на конкурентних засадах юридичних та фізичних осіб, які забезпечуватимуть потрібні обсяги та якість перевезень в районі

 1. 4.Строк виконання заходів з відстеження результативності.

з 01 листопада по 30 листопада 2018 року

 1. 5.Тип відстеження.

Періодичсне відстеження.

 1. 6.Метод одержання результатів відстеження результативності.

Одержання результатів відстеження досягнуто шляхом опитування одержувачів транспортних послуг та інформації отриманої від сільських рад.

 1. 7.Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

З метою одержання якісних показників результативності регуляторного акта відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації була проаналізована інформація, одержана за результатами опитування одержувачів транспортних послуг та наданої інформації сільськими радами про забезпеченість автобусного сполучення з районним центром.

 1. 8.Кількісні та якісні значення показників результативності.

Отримані результати проведеного аналізу показують, що прийняття даного регуляторного акта дало можливість чітко врегулювати питання організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ружинського району.

 1. 9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначеності цілій.

Відділом економічного розвитку і торгівлі Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області налагоджено механізм проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, в межах Ружинського району. За період 2016-2018 років укладено 10 договорів про надання дозволу на право обслуговування пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах району.

Виходячи з вище визначеного, розпорядження голови райдержадміністрації від 23.08.2013 року № 243 «Про визначення Умов конкурсу з визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування» зареєстровано в Ружинському районному управлінні юстиції 9 вересня 2013 року за № 5/301, вважаємо за необхідне залишити без змін.  

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                   А.М. Марущак