ban 1

gerb

 

Проект. Розпорядження голови районної державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 року № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та інвалідів війни» (із змінами), розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 11.06.2010 № 158 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 01.07.2010 року за № 23/1018, керуючись ст.ст. 6, 41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Визначити середню вартість ритуальних послуг для проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та інвалідів війни в сумі 1380,00 грн. на одну особу.
  1. Фінансування витрат проводити у відповідності до Порядку, затвердженого розпорядженням голови Житомирської обласної державної адміністрації від 11.06.2010 № 158 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 01.07.2010 року за № 23/1018.
  1. Юридичному сектору апарату Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області  подати це розпорядження на державну реєстрацію до Ружинського районного управління юстиції у встановленому законодавством порядку.
  1. Дане розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області від 03.08.2010 № 326 «Про визначення середньої вартості ритуальних послуг», яке зареєстроване  в Ружинському районному управлінні юстиції 10.08.2010 за № 3/278.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області Матвійчук О.М.

Голова  державної
адміністрації                                                                                          Н.Г.Скавінська
 

ПЕРЕЛІК

ритуальних послуг та предметів ритуальної належності   по Ружинському району

для відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни

№ п/п Вид послуги Вартість (грн.)
1 Оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання Послугане надається
2 Доставка предметів похоронної належності(завантаження на складі, перевезення, вивантаження на місці призначення та перенесення до місця знаходження тіла померлого) Послугане надається
3 Надання транспортних послуг (один катафалк та один автобус супроводження) Послугане надається
4 Перенесення труни з тілом померлого до будинку (квартири), до моргу, з будинку (квартири), моргу, до місця поховання Послугане надається
5 Організація поховання і проведення ритуалу Послугане надається
6 Надання труни 1165,00
7 Надання вінка похоронного з траурною стрічкою (з написом чи без нього)  215,00
8 Копання могили  (викопування ручним чи механізованим способом, опускання труни у могилу, закопування, формування намогильного насипу) Послугане надається
9 Надання урни Послугане надається
10 Кремація Послугане надається
11 Поховання урни з прахом (закопування в могилі чи розміщення в колумбарій ніші та одноразове прибирання прилеглої території після поховання) Послугане надається

Керівник апарату райдержадміністрації                                 А.М. Марущак