ban 1

gerb

 

 • На головну
 • Нормативно-правові акти
 • Проект розпорядження голови Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області «Про організацію оплачуваних громадських робіт в Ружинському районі»

Проект розпорядження голови Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області «Про організацію оплачуваних громадських робіт в Ружинському районі»

Відповідно до ст. ст. 6, 21, 24, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, що шукають роботу:

 1. Визначити пріоритетні види оплачуваних громадських робіт в Ружинському районі, які б забезпечували тимчасову зайнятість населення, передусім осіб, зареєстрованих в Ружинському районному центрі зайнятості як безробітні та затвердити їх перелік, що додається.
 1. Визначити для організації громадських робіт, згідно укладених з Ружинським районним центром зайнятості договорів, таких роботодавців:

—    управління праці та соціального захисту населення Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області;
—    виконкоми сільських та селищної рад Ружинського району Житомирської області;
—    ВАТ «АТП – 11840» (за згодою);
—    спеціалізована пересувна будівельно-монтажна організація «Ружинський Газбуд» (за згодою).

 1. Рекомендувати Ружинському районному центру зайнятості (Бондарчук В.Л.) забезпечити направлення необхідної кількості осіб, що зареєстровані як безробітні, для виконання затвердженого переліку громадських робіт.
 1. Фінансування громадських робіт при залученні зареєстрованих безробітних проводити за рахунок коштів місцевих бюджетів, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та з інших джерел, не заборонених законодавством.
 1. Це розпорядження набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.
 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області Матвійчук О.М.

Голова державної
адміністрації                     Н.Г. Скавінська

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Ружинської районної

державної адміністрації Житомирської області


Перелік видів оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам району,
його соціальному розвитку

 1. Благоустрій та озеленення територій, установ освіти, охорони здоров’я, культури, зон відпочинку і туризму.
 2. Інформування населення щодо порядку отримання житлових субсидій та робота з документацією.
 3. Роботи при проведенні ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, закладів культури і охорони здоров’я тощо), впорядкування прилеглих до них територій, наведення санітарного порядку на прилеглих територіях.
 4. Догляд за особами похилого віку та інвалідами, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров’я, тощо.
 5. Підсобні роботи в сільській місцевості на ремонті приватних житлових будинків одиноких осіб з числа ветеранів війни та інвалідів, що проводяться за рішеннями органів місцевого самоврядування, тощо.
 6. Підсобні роботи з відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках та в архівах з документацією.
 7. Робота в архівах з документацією, з особовими справами.
 8. Інші доступні види трудової діяльності.

Заступник керівника, начальник
відділу організаційної і кадрової
роботи апарату райдержадміністрації       О.І. Сорокопуд