„Запобігти! Врятувати! Допомогти!”

З метою недопущення пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій, профілактики загибелі людей 12 вересня на території Бистрицького дошкільного навчального закладу с. Бистрик було проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Вогнеборці подарували присутнім гарний настрій та перевірили знання стосовно безпеки життєдіяльності. Подібні акції спрямовані навчати підростаюче покоління як діяти в умовах виникнення надзвичайної подій чи ситуацій. Для дітей в ігровій формі було проведено інструктаж, під час якого розповіли присутнім, які можуть виникнути надзвичайні події та нагадали до яких служб необхідно звертатися за допомогою у разі їх виникнення.

Було показано основну пожежну техніку, пожежно-технічне обладнання, що використовується для гасіння пожеж та рятування людей, також аби закріпити теоретичні знання, дітлахи разом з черговим караулом 21 ДПРЧ (смт Ружин) було проведено практичне відпрацювання дій з ліквідації умовної пожежі.

Дітвора отримала унікальну можливість стати на кілька хвилин пожежним-рятівником. Вони приміряли справжній бойовий одяг, ознайомилися зі спорядженням, яке використовують рятувальники, а також посиділи за кермом пожежного автомобіля. Жодне питання не залишилося без відповіді, жодна світлина не вийшла без щирої дитячої посмішки.. Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в черговий раз зібрала десятки людей, які отримали життєво необхідні знання. Знання, які найближчим часом допоможуть врятувати комусь життя.

Начальник Ружинського РС

Управління ДСНС України

у Житомирській області                           Володимир ФЕДОРОВИЧ