ban 1

gerb

 

  • На головну
  • Новини
  • Відбулося засідання Клубу взаємопідтримки дружин та матерів учасників АТО

Відбулося засідання Клубу взаємопідтримки дружин та матерів учасників АТО

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна – хоч як би ми її не називали «війна». Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, а хтось – допомагає  фізично, фінансово чи морально.

В прагненні  підтримати наших відважних вояків єднаються  і дорослі, і діти. Тому, сьогодні, всі хто не байдужі до тих подій, які відбуваються у нас в країні, всі, хто  не байдужі до тих людей, які захищають  наш мир і спокій, проводять щирі і теплі зустрічі для героїв, для їхніх родин, щоб підтримати добрим словом.
На базі Ружинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  створено «Клуб взаємопідтримки дружин та матерів учасників АТО». Відбулася перша зустріч, на яку було запрошено з дружини та матері учасників антитерористичної операції, заступник голови  РДА Матвійчук О.М., секретар центру надання допомоги учасникам АТО Добровіцька Л.М.
Директор Ружинського РЦСССДМ Черешнюк Л.О. розповіла про мету створення клубу та  доцільність  цих зустріч.
В ході зустрічі Матвійчук О.М. побажала всім присутнім міцного здоров’я, терпіння, сімейного затишку, Божого благословення та висловила рідним слова вдячності й гордості за героїв-захисників.
Також, для учасниць клубу спеціаліст І категорії центру СССДМ Кулибаба Н. розробила практичні поради психолога  з надання психологічної допомоги воїнам АТО, які повернулися або ж перебувають в АТО.
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді