ban 1

gerb

 

Правильний вибір професії – шлях у кар’єру

Ще років десять – двадцять тому назад слово «кар’єра» сприймалося як рух угору, зі сходинки на сходинку, найчастіше усього в одній і тій же організації. Було й негативне значення. «Кар’єрист» - звучало майже як образа. Сьогодні під словосполученням «зробити кар’єру» мається на увазі уміння правильно запропонувати на ринку праці свій професіоналізм та здатності, що робить спеціаліста затребуваним. Кар’єра – це одна з важливих складових нашого життя. Головне – знайти свою нішу, улюблену справу, яка буде приносити моральне задоволення. Рецепт, як зробити кар’єру, достатньо стандартний. Насамперед, необхідно якомога раніше, зрозуміти у чому ваше покликання, виявити таланти, сферу інтересів та здібності. Та, безумовно, отримати добру освіту.

14 листопада відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою діяльність з сільським господарством привітали керівництво району: т.в.о.голови райдержадміністрації Андрій Марущак та голова районної ради Микола Марущак. Т.в.о.голови райдержадміністрації наголосив на тому, що це – одне з найважливіших свят України! Це свято справжніх, мудрих господарів, чиї руки створюють найсвятіше для нас – хліб і саме від результатів їх роботи залежить, значною мірою, настрій і добробут у кожній оселі. Андрій Марущак висловив щиру вдячність кожному, хто працює на землі, зберігає її, як найвищий скарб для майбутніх поколінь та побажав всім сімейного затишку, щастя, благополуччя та міцного здоров’я. За сумлінну працю, відданість справі та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, кращих керівників та працівників сільськогосподарської галузі було відзначено Почесними грамотами та цінними подарунками. Cвятковий настрій присутнім подарували творчі колективи району та вихованці музичної школи. 20191114 122556

 

В Ружинській гімназії відбулась районна нарада заступників директорів з виховної роботи

Одне з актуальних питань, що обговорювалось на зібранні, це питання організації профорієнтаційної роботи в закладах загальної середньої освіти. Провідний фахівець з профорієнтації Ружинської районної філії Житомирського ОЦЗ Валентина Руденко вказала на шляхи організації та проведення профорієнтаційних заходів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Спільно з педагогами узгоджено план проведення Дня кар’єри для учнівської молоді та надано рекомендації щодо використання сучасних електронних сервісів служби зайнятості: Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, консультаційної мережі «Моя професія», он-лайн тестування щодо професійного самовизначення.

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається в нашій державі щорічно із Днем української писемності та мови

07 листопада, в районному Будинку культури відбувся урочистий захід. Працівників та керівників закладів культури та аматорів народного мистецтва привітали т.в.о.голови райдержадміністрації Андрій Марущак та голова районної ради Микола Марущак, які висловили щирі слова вітань та вдячності працівникам культури та майстрам народного мистецтва за їх вагомий внесок у розвиток культури та організацію змістовного дозвілля жителів нашого району. Наша Ружинщина багата на таланти, про що свідчать вручені на святі почесні грамоти за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури. Концертну програму та незабутній святковий настрій подарували присутнім творчі колективи та аматори народного мистецтва району.

Дітям Житомирщини- безпечне та якісне харчування

Саме таку назву має обласна програма, відповідно програми діяльності Кабінету міністрів України, де одною із пріоритетних цілей поставлено Українські споживачі отримують безпечні товари та послуги, в особливості діти.В рамках даних пріоритетів, за ініціативи Ружинського районного управління Дерпродспоживслужби та відділу освіти при Ружинській РДА в Ружинській гімназії 05.11.2019р.було проведено семінар-навчання із директорами ЗОШ та завідуючими ДНЗ, щодо забезпечення безпечного та якісного харчування дітей в закладах освіти. В показаних презентаціях було ознайомлено про ситуацію в Україні , області, районі щодо виникнення спалахів харчових отруєнь в школах та дитячих закладах, їх профілактику, проведення державного моніторингу , лабораторних досліджень води, харчових продуктів, тощо.

Зміни в законодавстві щодо пільгового перевезення громадян

20 жовтня 2019 року набув чинності закон України «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян». За безпідставну від пільгового перевезення громадян передбачено штраф для перевізників у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн. Раніше цей штраф становив 8 неоподатковуваних мінімумів. У випадках коли водій чи власник автобуса відмовляють у пільговому проїзді та посилаються на те, що держава їм нічого не компенсує за перевезення, потрібно посилатися на статтю 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», де вказано: «Автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення. Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно з законом».

Відповідно до наказу по відділу освіти райдержадміністрації від 26.09. 2019 № 198 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н. р.» 2 листопада розпочався ІІ етап предметних олімпіад

Першими змагалися юні географи. Всього взяли участь 17 школярів із 9 шкіл району. Роботи оцінювали члени журі, які визначили переможцями таких учнів:
1.Гопанчук Валерію Олександрівну  ученицю 8 класу Роставицької ЗОШ (вч. В’юк Алла Григорівна);
2.Пасічник Олександру Олександрівну ученицю 9 класу Ружинської гімназії (вч. Воронюк Світлана Сергіївна) 
3.Шкурлатівську Анну Сергіївну ученицю 10 класу Ружинської гімназії (вч. Воронюк Світлана Сергіївна)