ban 1

gerb

 

В Ружинській гімназії відбулась районна нарада заступників директорів з виховної роботи

Одне з актуальних питань, що обговорювалось на зібранні, це питання організації профорієнтаційної роботи в закладах загальної середньої освіти. Провідний фахівець з профорієнтації Ружинської районної філії Житомирського ОЦЗ Валентина Руденко вказала на шляхи організації та проведення профорієнтаційних заходів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Спільно з педагогами узгоджено план проведення Дня кар’єри для учнівської молоді та надано рекомендації щодо використання сучасних електронних сервісів служби зайнятості: Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, консультаційної мережі «Моя професія», он-лайн тестування щодо професійного самовизначення.

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається в нашій державі щорічно із Днем української писемності та мови

07 листопада, в районному Будинку культури відбувся урочистий захід. Працівників та керівників закладів культури та аматорів народного мистецтва привітали т.в.о.голови райдержадміністрації Андрій Марущак та голова районної ради Микола Марущак, які висловили щирі слова вітань та вдячності працівникам культури та майстрам народного мистецтва за їх вагомий внесок у розвиток культури та організацію змістовного дозвілля жителів нашого району. Наша Ружинщина багата на таланти, про що свідчать вручені на святі почесні грамоти за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури. Концертну програму та незабутній святковий настрій подарували присутнім творчі колективи та аматори народного мистецтва району.

Дітям Житомирщини- безпечне та якісне харчування

Саме таку назву має обласна програма, відповідно програми діяльності Кабінету міністрів України, де одною із пріоритетних цілей поставлено Українські споживачі отримують безпечні товари та послуги, в особливості діти.В рамках даних пріоритетів, за ініціативи Ружинського районного управління Дерпродспоживслужби та відділу освіти при Ружинській РДА в Ружинській гімназії 05.11.2019р.було проведено семінар-навчання із директорами ЗОШ та завідуючими ДНЗ, щодо забезпечення безпечного та якісного харчування дітей в закладах освіти. В показаних презентаціях було ознайомлено про ситуацію в Україні , області, районі щодо виникнення спалахів харчових отруєнь в школах та дитячих закладах, їх профілактику, проведення державного моніторингу , лабораторних досліджень води, харчових продуктів, тощо.

Зміни в законодавстві щодо пільгового перевезення громадян

20 жовтня 2019 року набув чинності закон України «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян». За безпідставну від пільгового перевезення громадян передбачено штраф для перевізників у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн. Раніше цей штраф становив 8 неоподатковуваних мінімумів. У випадках коли водій чи власник автобуса відмовляють у пільговому проїзді та посилаються на те, що держава їм нічого не компенсує за перевезення, потрібно посилатися на статтю 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», де вказано: «Автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення. Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно з законом».

Відповідно до наказу по відділу освіти райдержадміністрації від 26.09. 2019 № 198 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н. р.» 2 листопада розпочався ІІ етап предметних олімпіад

Першими змагалися юні географи. Всього взяли участь 17 школярів із 9 шкіл району. Роботи оцінювали члени журі, які визначили переможцями таких учнів:
1.Гопанчук Валерію Олександрівну  ученицю 8 класу Роставицької ЗОШ (вч. В’юк Алла Григорівна);
2.Пасічник Олександру Олександрівну ученицю 9 класу Ружинської гімназії (вч. Воронюк Світлана Сергіївна) 
3.Шкурлатівську Анну Сергіївну ученицю 10 класу Ружинської гімназії (вч. Воронюк Світлана Сергіївна)

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

Службою у справах дітей Ружинської райдержадміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. На черговому засіданні, яке відбулося 31 жовтня під керівництвом т.в.о. голови райдержадміністрації А.М. Марущака, на порядок денний винесено та розглянуто 3 питань. Розглядались такі питання: про стан виконання батьківських обов’язків відносно дітей та встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

ЩОРОКУ, У ПЕРШУ НЕДІЛЮ ЛИСТОПАДА, В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 1 листопада в приміщенні музичної школи. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися т.в.о. голови райдержадміністрації Андрій Марущак та голова районної ради Микола Марущак. Т.в.о. голови райдержадміністрації у своєму виступі зазначив, що це свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Працівники соцільної сфери щоденно опікуються проблемами людей, забезпечуючи їх потреби, надають соціальні гарантії тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. В переддень професійного свята т.в.о. голови райдержадміністрації щиро бажав всім мудрості і терпіння, добра та міцного здоров’я.20191101 121537