18 грудня 2018 року в залі засідань Ружинської РДА

відбудеться інформаційно - консультаційний семінар для суб’єктів підприємництва та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю, керівників підприємств і організацій всіх форм власності, об’єднаних територіальних громад. ПРОГРАМА 1. Про розвиток та підтримку малого і середнього підприємництва у Житомирській області, надання адміністративних послуг населенню та бізнесу. Департамент агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації. 2. Актуальні питання щодо застосування трудового законодавства :
- дотримання державних гарантій з оплати праці, при звільненні працівників і прийнятті на роботу,

- легальна зайнятість,

- колективний договір: сфера укладання, зміст, відповідальність за дотримання зобов'язань сторін,

- особливості застосування Закону України "Про відпустки",

- проведення індексації грошових доходів населення,

- розрахунок середньої заробітної плати відповідно до постанови КМУ №100 від 08.02.1995,

-  порядок застосування норм трудового законодавства у разі призову працівників на військову службу.

3. Про систему пенсійного забезпечення громадян.

Головне управління Пенсійного фонду України в області; управління Пенсійного фонду у районах і містах області

4. Новації податкового законодавства.

Головне управління Державної фіскальної служби України у Житомирській області

5. Участь роботодавців у забезпеченні зайнятості населення.

Житомирська обласна служба зайнятості

6. Соціальний захист родин з дітьми, малозабезпечених сімей, осіб з інвалідністю з дитинства та порядок надання громадянам житлових субсидій.

Районне управління праці та соціального захисту населення